Stosunek do depeszów

Awatar użytkownika
falco
Posty: 68
Rejestracja: 24 gru 2005 15:16
Ulubiony utwór: Sister Of Night
Lokalizacja: Pleszew

Post 27 lis 2006 21:00

Ja moich przyjaciół zaraziłem depeszomania :) A tak apropo stosunku ludzi do depeszów, to kiedyś moje miasto było podzielone na strefy:
- w jednej mieszkali przeważnie depesze
- w drugiej metale
- w trzeciej punki

No i oni się wszyscy tłukli między sobą :) No i oczywiście trzymali się wszyscy razem, teraz to zanikło.
cam101_little15

Post 27 lis 2006 22:12

U mnie w budzie istnieje inny podział

1) ja-depesz
2) rockowcy
3) malowane lale które za przewodniczkę uważają Paris Hilton
4) metale
5) reszta szkoły

nic dodać nic ująć.
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica

Post 28 lis 2006 13:17

O wierz mi że nie chciałabym spotakć ileś tam klonów panny Hilton.
Współczuje. :D
Awatar użytkownika
Depecha
Posty: 209
Rejestracja: 30 lis 2006 21:12
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post 02 gru 2006 20:25

U mnie w Jeleniej to ludzie odbierają Depeche Mode... dość normalnie. Dziwią się że słucham, ale nie wytykają mi tego, przynajmniej większość. Ale akurat miałam takiego pecha, że jedna moja przyjaciółka (od jakiś 5 lat się przyjaźniłyśmy) zachowała się okrutnie. Powiedziała mi niedawno, że ona może przyjaźnić się tylko z ludźmi, którzy są cool i nie słuchają "jakichś starych zespołów" lub "chorej muzyki", tylko techno i tak dalej. Ale skoro ja słuchałam Depeche Mode, to powiedziała, że jak rzucę tą muzykę, to znowu mnie polubi. Nieładnie ją wtedy nazwałam... i już się nie przyjaźnię. Także różnie bywa. :evil:
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica

Post 03 gru 2006 16:46

Sorry ale wydaje mi się że panienka ma zdeka narąbane w głowie. Wytykanie ludziom tego co słuchają i gadanie że jak przestaniesz słuchać tego a tego to znów sie bedziemy przyjaźnic to moim zdaniem istna głupota. :evil: Panienka myśli chyba bardzo infantylnie. Gdyby miała troche oleju w głowie wiedziałaby że jej techniawka jakby nie było wywodzi się ze "starej muzyki"elektronicznej. To że ktoś słucha "starej muzyki"nie oznacza to że ta muzyka jest gorsza ani że ludzie słuchający takiej muzyki są jacyś nijacy bo to g**** prawda. Znam wielu świetnych ludzi słuchający właśnie"starej muzyki". Aż się zdenerwowałam... :evil:
cam101_little15

Post 03 gru 2006 18:56

Ania Depeszka pisze:O wierz mi że nie chciałabym spotakć ileś tam klonów panny Hilton.
Współczuje. :D
JA niestety widuje je codziennie... :/ przez to czuje się tak jakbym miała zaraz puścić pawia. :co:
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 358
Rejestracja: 15 paź 2006 18:59

Post 03 gru 2006 20:04

@Alan-4ever To się nazywa "prawdziwa przyjaźń" :shock: Jakbym miał takiego przyjaciela to bym raz - dwa kopnął w dupe. Na szczęście nikogo takiego nie znam :)
Awatar użytkownika
Depecha
Posty: 209
Rejestracja: 30 lis 2006 21:12
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post 03 gru 2006 20:09

No cóż, u mnie też jest trochę Hiltonówek... Im się tylko wydaje, że się modnie ubierają, ale to już ich problem. Tylko są tak wredne... No comment.

Wiem, że moja była przyjaciółka jest nienormalna, ale dopiero niedawno jej odbiło. Teraz to dziewczyna się przyłączyła do klubu "pink" i nie mam zamiaru się do niej odzywać...
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 358
Rejestracja: 15 paź 2006 18:59

Post 04 gru 2006 16:47

Widać ona też chce być "modna" :D
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica

Post 09 gru 2006 15:36

Pare dni temu jedna z moich znajomych stwierdziła że DM fajna muzyke mają ale wyglądaja jak... element pewnej części od roweru. :/ I jak kilka dni póżniej jej o tym przypomniałam dlaczego takie głupoty wygaduje to się wyparała że niczego takiego nie mówiła. No szok!!! Bezczelność :evil: Nie rozumiem tu mówi że lubi a tu zaś wyjeżdza z takim bzdurnymi tekstami. :/
cam101_little15

Post 09 gru 2006 15:45

moja była kumpela z klasy twierdzi że (przepraszam, że tak piszę ale nie ja to powiedziałam) "fryzem Alanka można pogłogę wytrzeć, Dave wyje jak zarzynany prosiak, Martin to obojniak, a Andy to niedorozwinięta wieza Eiffla." Nie odzywam sie do niej. Wnerwiła mnie totalnie. Zrobiłam jej scenę w szkole i zarobiłam uwage, ale warto było. Dziewczyna ma przesrane nie tylko u mnie.
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica

Post 09 gru 2006 15:51

A mnie się ta fryzurka Alana bardzo podoba. Jak by mi ktoś ze znajomych tak nagadał to tez bym sie wkurzyła... i to bardzo. Czyżby chodziło Ci o tą znajomą "hiltonke"??? :co:
cam101_little15

Post 09 gru 2006 16:10

Dokładnie. Ona nie wie co czyni... :P Ha dobre sobie! Nie wie. Dobrze wie. I ma komp nie swój prawdopodonie... Zalezy czy pewna osoba zgodzi się zrobic jej burdel, bo ja nie moge...
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11539
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 09 gru 2006 17:06

mmm, co mogę powiedzieć, starszy brat mnie gnoji i na każdym kroku nazywa depeszem z nienawiścią w głosie, uważa że zwariowałem bo wcześniej jak on fascynowałem się kulturą hh, ale na szczęście się nawróciłem ;) każdemu przeznaczone jest co innego, grunt to odnaleźć siebie.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
cam101_little15

Post 09 gru 2006 17:08

Zgadzam się w 101%!!!!
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11539
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 09 gru 2006 17:12

teraz gdy się już utwierdziłem w tym przekonaniu będę twardo bronił swojej osobowości :)
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 358
Rejestracja: 15 paź 2006 18:59

Post 09 gru 2006 17:35

"fryzem Alanka można pogłogę wytrzeć, Dave wyje jak zarzynany prosiak, Martin to obojniak, a Andy to niedorozwinięta wierza Eiffla."
Ciekawe jakim cudem ta "krynica mądrości" doszła do tej ciekawej konkluzji :| Pewnie usłyszała dwa razy DM w radiu i nie spodobał się jej brak podobieństwa między DM a Mandaryną i Dodą E.


Od siebie dodam tylko tyle, że każdy kto choć trochę interesuje się muzyką powinien być zobowiązany do szanowania artystów, którzy wnieśli tyle co DM do muzyki. Nawet jeśli nie lubi się jakiegoś zespołu to przepraszam bardzo, ale 26 lat grania i ponad 40 mln płyt to jednak coś znaczy...

@disturbed: popieram cię :)
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica

Post 09 gru 2006 20:00

To co mówisz Młody jest święta racją. Ja np.nie za bardzo lubie rock z lat 60tych i 70tych (dodam że szanuje tą muzyke bo jakby nie było to dzięki niej możemy słuchać wielu coverów nawet nie zdając sobie sprawy czyj to jest w rzeczywistości utwór) ale mam sporo znajomych którzy słuchają tej muzy, takich klasyków jak Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Rolling Stones, King Crimson, The Beatles, The Doors, Roxy Music, The Eagles, Deep Purple, Black Sabath, Pink Floyd. Jednak są kawałki z tamtych lat które wpadły mi w ucho i cenie je bardzo. Z wyżej wymienionych grup NAJBARDZIEJ lubie The Doors i Pink Floyd. Te zespoły jak jak DM na trwałe wpisały się w historie muzyki. Wywarli wielki wpływ na wielu późniejszych wykonawców, do tej pory "nowe gwiazdy showbuissnesu" czerpią z ich bogatej twórczości inspiracje. Tak że takie gadanie ex-koleżanki @cam jest głuptą i bardzo małym obeznaniem w muzyce (ogólnie). Proponuje jej zapoznanie się szerzej z historią muzyki popularnej a potem niech krytykuje. Ja sama mam wielki szacunek dla muzyki właśnie z lat 60, 70, 80. Nawet Alan Wilder i Martin Gore czerpali inspiracje z temtej "starej muzyki". Martin Gore jak wiadomo bardzo ceni sobie Roxy Music i Velvet Underground. Ja nie znam za bardzo twórczości Roxy Music ale ich piosenka "Just like you" jest naprawde fajna.
cam101_little15

Post 10 gru 2006 13:59

Młody pisze:
"fryzem Alanka można pogłogę wytrzeć, Dave wyje jak zarzynany prosiak, Martin to obojniak, a Andy to niedorozwinięta wierza Eiffla."
Ciekawe jakim cudem ta "krynica mądrości" doszła do tej ciekawej konkluzji :| Pewnie usłyszała dwa razy DM w radiu i nie spodobał się jej brak podobieństwa między DM a Mandaryną i Dodą E.


Od siebie dodam tylko tyle, że każdy kto choć trochę interesuje się muzyką powinien być zobowiązany do szanowania artystów, którzy wnieśli tyle co DM do muzyki. Nawet jeśli nie lubi się jakiegoś zespołu to przepraszam bardzo, ale 26 lat grania i ponad 40 mln płyt to jednak coś znaczy...

@disturbed: popieram cię :)
101% zgody. I naprawde nie powinna tak mówic. Zdaje mi się że nawet nie słyszała ich muzyki(no może nie licząc tego co było puszczane na dysce w szkole, ale ona chyba nawet tam nie była). Widziała tylko fotkę w moim portfelu i na koszulce. I masz racje. POwinna trochę chociaż ich szanowac, a nie oglądać kolejnego pieska Hiltonówny(biedny zwierzak). BLEEEEE ;( :/

@Aniu, ja tez lubię posłuchac piosenek np. Led Zeppelin, Animals, Queen, Omegi itd. naprawde uważam że są świetni. Za to nie znosze The Beatles, ale mój tata dośc ich lubi. Ale nigdy nie zdarzyło mi się ich skrytykowac tak jak jej DM. I bardzo przykro mi z tego powodu. Bo to głupia małolata, która nie wie co mówi. I powinna troiche się hamować, bo ma za bardzo niewyparzony jęzor.
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica

Post 10 gru 2006 15:38

A ja wczoraj usłyszałam taką oto opinie na temat Gahana. Otóż według takiej jednej znajomej Dave miał ped***** głos. Ta znajoma tak stwierdziła po przesłuchaniu Everything counts. Ręce opadają jak słysze takie tekty :/