2006-03-14 Spodek, Katowice, Poland

Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 28 lut 2006 20:34

ale ciapagami sie fajnie jezdzi :D
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6744
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 28 lut 2006 20:53

olz pisze:fajnie jezdzi :D
O ile sie DOjedzie, jezeli wiesz co mam na mysli.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 28 lut 2006 21:30

ja dojechalam w sylwestra, i nic mnie nie bylo ;)
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Post 28 lut 2006 23:05

ja tez jechalem... i dojechalem na 22-ga zamiast na 15-ta :)
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 01 mar 2006 00:30

slick pisze:O ile sie DOjedzie, jezeli wiesz co mam na mysli.
Pewnie miałeś na myśli Anię Dybowską, którą te skur*ysyny wyrzucili z pociągu. Tym bardziej mnie ta śmierć dotknęła, gdyż ona mieszkała niedaleko moich teściów, znałam dziewczynę z widzenia, szwagier chodził z nią do szkoły. Pamiętam dobrze, że z mężem przyjechaliśmy do teściów w dzień jej pogrzebu i gdy poszliśmy na cmentarz na grób dziadków męża okazało się, że jej grób jest zaraz obok. Najstraszniejszy był widok jej rodziców, którzy patrzyli się w grób jak otępieni. :( :( :(
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6744
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 01 mar 2006 07:47

Tak, mialem na mysli i Anie ale i nie tylko. Przeciez to nie byl jeden przypadek! Sporo juz jestesmy przy tematyce polskiego transportu kolejowego to smiesza mnie takie scenki w ktorych widze dwoch "goryli" - 40 kilo zywej wagi przy 190 cm wzrostu z pala i zielona kamizelka z napisem "Ochrona koleji". Byle drech jest w stanie dac sobie z nimi rade. Oprocz gumowej paly to chlopaki maja zakaz posiadania jakiejkolwiek innej broni. A taki drech tylko pokaze im noz i juz po imprezie bo "goryle" uciekaja gdzie pieprz rosnie.

Takie akcje z transportem ludzi na masowe imprezy jakimi jest wlasnie koncert powinien sie odbywac moim zdaniem przy udziale jakichs specjalnie oznaczonych pociagow, ODPOWIEDNIO chronionych i jadanych z okreslonego miasta bez zadnych przystankow w drodze gdzie pasarzesami byli by tylko i wylancznie SAMI fani.

W zyciu bym ciapagiem nie pojechal w taka podroz na koncert. No niestety, bezpiecznie to ja sie nie czuje.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 01 mar 2006 09:27

no bezpiecznie to tez na ulicach sie nie mozesz czuc, i co?
schowasz sie w bunkrze?
dzizas :/
takie wypadki sie zdarzaja wszedzie....
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6744
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 01 mar 2006 20:16

Muzyczne pociagi na Depeche Mode.

Stronka dla tych ktory zdecydowali sie juz (lub zdecyduja sie) na podroz pociagiem do Katowic.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
dilemma
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2006 21:04

Post 03 mar 2006 21:10

Czy ktoś orientuje się może czy można wnosić aparaty na koncert w Katowicach ? Czy przy wejściu wszyscy dokładnie sprawdzani są pod kątem posiadania sprzętu audio-video ? :?: I czy za uzycie owego sprzętu można zostac usunietym z koncertu ? :)
Awatar użytkownika
martin101
Posty: 12
Rejestracja: 30 lis 2005 09:04
Lokalizacja: Nowy Dwór Gdański

Post 07 mar 2006 09:12

Co najbardziej podobało wam się w Katowicach??
Prosze pisa po koncercie!!!
:nlmda:
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 10 mar 2006 21:59

Już we wtorek koncercik. :):):) :D:D:D
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 11 mar 2006 08:52

Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 11 mar 2006 09:11

czy chodzi tu o forum przez kreske?
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 11 mar 2006 09:16

Nie mam pojęcia :P
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 11 mar 2006 12:03

Z taką różnicą, że na koncercie U2 był jakis sens w utworzeniu flagi i było to bardziej spontaniczne. A tu zwyczajne przekombinowanie tylko po to, żeby byc lepszym niż fani na koncercie w Chorzowie :) Jeszcze proponuję klaskać na 3, stanąć na rękach, zdjąć ubranie na sygnał a podnoszeone białe kartki zjeść - pewność że zostaniecie zapamiętani gwarantowana :lol: .
To utwór o szczególnej wymowie, napisany przez Martina L. Gore'a dla swoich dzieci, wobec faktu rozwodu z żoną i traktujący o sytuacji, w jakiej się znajdują w takim przypadku dzieci
Jakbym czytała jakąś PRL-owską ulotkę :lol:
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 11 mar 2006 12:10

Przypuszczam, że w prawie każdym mieście, gdzie gra DM, fani mają jakieś inicjatywy.
I jeszcze ta informacja w internecie. Nie ma to jak spontaniczna reakcja wcześniej zaplanowana. :lol:
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 11 mar 2006 12:16

Prawdopodobnie (50%) będe jechał na koncert sam. Może jest ktoś jeszcze, kto jedzie sam, a chciał by bawić się na koncercie w towarzystwie? Nikt z moich znajomych nie słucha DM, a o kupowaniu przez nich biletów za prawie 200zł nie było oczywiście mowy. Oczywiście będe się bawił na płycie.
Ja będe w Katowicach gdzieś na godzinę 16.
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Post 11 mar 2006 12:52

bawi mnie motyw z zapalniczkami :p rotfl and lol :P
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6744
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 11 mar 2006 12:53

EveS pisze:Z taką różnicą, że na koncercie U2 był jakis sens w utworzeniu flagi i było to bardziej spontaniczne. A tu zwyczajne przekombinowanie tylko po to, żeby byc lepszym niż fani na koncercie w Chorzowie :) Jeszcze proponuję klaskać na 3, stanąć na rękach, zdjąć ubranie na sygnał a podnoszeone białe kartki zjeść - pewność że zostaniecie zapamiętani gwarantowana :lol: .
To utwór o szczególnej wymowie, napisany przez Martina L. Gore'a dla swoich dzieci, wobec faktu rozwodu z żoną i traktujący o sytuacji, w jakiej się znajdują w takim przypadku dzieci
Jakbym czytała jakąś PRL-owską ulotkę :lol:
Ide o zaklad ze akcja bedzie wygladac tak samo jak "Photographic" w Pradze. Biale kartki byly, owszem ale na ziemi lekko pogniecione, nastepnie walaly sie po calej hali robiac niezly barak. Co do slow "Photographic" jakie wtedy kazdy mial krzyczec na pierwszy bis, to krzyczaly moze trzy - cztery osoby na krzyz. Wiele szumu a efektu zadnego.

A swiatelka przy wolnych balladach? Takie rzeczy sa zazywczaj przy kazdym koncercie (nie tylko DM) bez zadnej specjalnej akcji. :lol: No ale cisza na planie... i akcja. :8
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 13 mar 2006 01:07

"Podczas wolnych utworów zachęcamy do tego, by zapalić zapalniczki, wyświetlacze w telefonach komórkowych i inne źródła światła. Namawiamy fanów do tego, by zabrali ze sobą źródła światła".


czy za źródło światła może robić lampa błyskowa mojego aparatu? Czy ochrona "łyknie" taki powód :?: :lol: