Statystyki

Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4364
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Re: Statystyki forum

Post 05 cze 2011 15:54

Hien pisze:Nawet ja w swoich "najlepszych" czasach nie wyjechałem poza 600 (chyba, że nie pamiętam). Teraz chyba wyrównałem lub przebiłem swój rekord.
Tylko dwa lata temu chyba jednak dyskusje na temat DM były ciekawsze.
To chyba oczywiste, 2 lata temu była premiera nowej płyty, trwała w najlepsze trasa koncertowa, więc było o czym rozmawiać.
Teraz jedynie możemy się kłócić, który kawałek z Night w tytule jest lepszy. ;)
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 12 - EDYCJA IMIENIA SALVADORA DALIEGO
STATUS: ZBIERAM UTWORY - 4/8
TERMIN: 6 MAJA
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9107
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 05 cze 2011 18:05

Az sam spadlem z krzesla. Naprawde nie mialem zielonego pojecia ze to tak bedzie wygladalo. Ale jestem dumny i tylko lyzka dziegdziu bedzie o jeden post za malo :D No i dzieki za gratulacje :P
Enjoy The Silence
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 05 cze 2011 18:23

A co na to dzieci? Że tata nic tylko na forum siedzi? ;(
Miałeś czas na coś w tym miesiącu w ogóle? Może teraz urlop? Może hamak? :)
gwiazdy...
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11461
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 05 cze 2011 18:39

No no, Czez żeby Ci dzieciaki nie zaczęły mówić per "proszę Pana" albo "wujku" :8
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9107
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 05 cze 2011 18:40

Dzieci maja duzo czasu ode mnie. Ja z reguly pisze poznym wieczorem, kiedy zazwyczaj juz spia. A tak na marginesie, to urlop mi sie wlasnie konczy :(
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21674
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 05 cze 2011 18:54

Mintaj, całoształt był lepszy, jakoś więcej mieliśmy do powiedzenia niż teraz.
stripped pisze:No no, Czez żeby Ci dzieciaki nie zaczęły mówić per "proszę Pana" albo "wujku" :8
"mamo, co to za pan?" :lol:
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 05 cze 2011 19:20

;(
Nie trzeba wysiadywać cały dzień przy kompie żeby tyle nabić. Ja do swojego wyniku doszłam po krótkich, ale częstych wizytach tutaj - jak się nazbiera 50 nieprzeczytanych postów, to od razu ma się o czym pisać. Ja zazwyczaj sama nie zaczynam dyskusji tylko się wtrącam :).
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9107
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 05 cze 2011 22:04

To wtracaj sie dalej :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16672
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 06 cze 2011 20:13

Erwartungen pisze:no i nieskromnie powiem, że mamy do czynienia z kimś, kto napisał 8 razy więcej postów niż miesiąc temu :D pochwalicie się takim wynikiem? :>
A to wszystko dzięki temu, że tak rozszalałeś się w temacie o I Am You. :mrgreen:
Erwartungen pisze:Przywileju kompletu pozycji punktowanych pozbył się niestety shodan
A jak tu się nie pozbyć przy takich wariatach. ;)
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9107
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 06 cze 2011 22:39

Ale to zaden powod do rozpaczy. Ja chyba tez tak zrobie :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 08 cze 2011 17:53

Powiadasz Czez, że 300+ postów na tydzień to takie tam, przypadkiem? :)
Czasem, aż ze szczerego podziwu nie mogę wyjść. Setki postów, wszystkie jednorako pierwszorzędne...
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9107
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 08 cze 2011 18:05

Ejze, wytlumacz mi jakiej arytmetyki uzyles, ze wyszlo Ci 300+ na tydzien :?: :P
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 08 cze 2011 18:09

Wyjazd - jesteś w postach za mną.
Przyjazd - jesteś o ile przede mną? :P
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21674
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 08 cze 2011 18:12

Raz karabin pójdzie w ruch to już go nie zatrzymasz.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9107
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 08 cze 2011 18:21

Hahahaha, macie chlopaki po :beer:
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 08 cze 2011 19:05

Rajca pisze:Powiadasz Czez, że 300+ postów na tydzień to takie tam, przypadkiem? :)
Czasem, aż ze szczerego podziwu nie mogę wyjść. Setki postów, wszystkie jednorako pierwszorzędne...
;( ;( ;( ;(
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 01 lip 2011 03:42

Obrazek

Witam wszystkich!

Niewiele tym razem się wydarzyło.. niewiele przynajmniej jeśli chodzi o porównanie z zeszłym miesiącem. Coś tam jednak mamy. A co mamy? Mianowicie zamianę miejsc Czeza z preciousem! Czez jest już na podium! Pozwolę sobie w tym momencie docenić ten niebywały, nieprzerwany, ośmiomiesięczny marsz w górę! A dlaczego akurat dziś? Bo po pierwsze - zaczął się od miejsca 19 w październiku 2010 (sic!) a zakończył dziś na podium! A po drugie - ze względu na zakończenie tego marszu w tym miesiącu. Wybacz Czez, ale NIE WIERZĘ w Twój awans w lipcu :) Nie prowokuję ;( ale nie wierzę. Bałbym się prowokować (bo dałeś już nie raz pokaz swoich możliwości!), gdyby przed Tobą była jakaś 'martwa dusza'.. Ale na drugim jest Hien. Czyli jasnym jest, dlaczego - gratulując - podsumowuję wyczyn Czeza:)

póżniej nic, aż do FREESTATE'a i Fen i Mintaja, którzy awansowali po dwa oczka. Później jest już bardzo spokojnie, nawet "w drugiej lidze" największe awanse są dwuoczkowe.

Obrazek

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy - znowu Miri poza podium i znowu na pechowym, czwartym miejscu. Drugą rzeczą jest wypad poza pierwszą, punktowaną szóstkę Freestate'a. Do obsady pierwszego miejsca już się przyzwyczailiśmy. Stabilna forma Hiena (choć 342 posty mniej niż ostatnio) + ładny awans Fen. Daje się zauważyć także to, że tylko jednemu z liczących się zawodników przybyło postów w stosunku do maja (dejmienowi)... reszta leci w dół, co poniektórzy bardzo mocno

Obrazek

Na półmetku tegorocznych zawodów możemy podziwiać coraz większą przewagę Czeza nad resztą.. Jak tak dalej pójdzie to walka będzie odbywać się jedynie o trzecie miejsce. Przynajmniej w tabeli za medale. A dlaczego? Bo doszło do ciekawej sytuacji - Freestate może leżeć do góry brzuchem, a i tak zachowa drugie miejsce, z tego powodu, że Czez nie odpuszcza i pewnie ciężko będzie mu zabrać przynajmniej dwa razy pierwsze miejsce :D. A dodatkowo musiałaby to uczynić jedna osoba. Dlatego właśnie sądzę, że Freestate dowiezie srebro w tej tabeli do końca roku :) Ale na szczęście jest też druga tabela, którą... a niech będzie, że z okazji półrocza również opublikuję :D

Obrazek

pierwsza czwórka podobna jak w tabelce wyżej, ale już na piątym nie mamy Fen., która złapała w czerwcu srebro, tylko Miri, która na razie nie ma żadnego medalu, ale pracowicie "punktuje" i zajmuje ex aequo z Freestate'em i Shodanem drugie miejsce jeśli chodzi o ilość punktowanych miejsc (po 4). No i w tej tabelce osiągnięcie drugiego miejsca jest dużo prostsze, bo jeśli np Freestate już nie podskoczyłby powyżej siódmego miejsca - to w teorii druga pozycja w rankingu punktowym za rok 2011 jest osiągalna nawet dla np Miri, i to nawet w sytuacji, gdy nie zdobędzie Ona do końca roku żadnej lokaty medalowej! Wystarczy, że cały czas będzie na czwartym (za czwarte miejsce są trzy punkty). Zdobędzie tych punktów wtedy łącznie 28. Możliwe? Możliwe :)
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 01 lip 2011 12:51

Bronię swojego miejsca w stadzie, no! :D. Ale po lipcu już nie będzie tak różowo, bo czwartego wyjeżdżam, siedemnastego wracam, dwa dni siedzę w domu i znów wyruszam na dwa tygodnie, więc nabijać nie będzie kiedy... Ale za to sierpień mam cały wolny, więc luz, nadrobię :).
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 01 lip 2011 22:46

Ładnie ładnie.
Nie wiem co ja mam z tymi statystykami, ale lubię te czytać :roll:
Może chodzi o tabelki, kolory, porządek :P
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16672
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 01 lip 2011 23:17

A mnie Erwartungen zadziwił niebywałą wręcz punktualnością. ;)