Do więzienia za singiel Precious?

Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 18 sie 2005 17:15

Trudno tu dyskutować na ten temat bo nie wiadomo jak było. Jeśli było tak jak mówi to spoko, ale jak kombinował i próbował się włamać to sam jest sobie winien. Okaże się pewnie wkrótce jak było. Pewnie niedługo napiszą na Onecie lub Interii.
Awatar użytkownika
SweetLittleGirl
Posty: 1342
Rejestracja: 10 mar 2005 09:40
Lokalizacja: Sochaczew

Post 18 sie 2005 17:25

Coś wczoraj od znajomego słyszałam o tym, ale nie znam detali, więc nie mogę nic powiedzieć na ten temat wiecej.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6744
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 18 sie 2005 20:08

A się porobiło… :|
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 18 sie 2005 20:19

Z tego co wiem, to nie oskarżają go o ściągnięcie tego pliku, tylko o umieszczenie go na publicznym serwerze. Dziwna ta sprawa jest.
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 18 sie 2005 20:30

SuNsHinE pisze:.....

a ta osoba co zostala teraz wykryta to na bank nie pierwsza co miala precious.... poprostu koziol ofiarny i tyle.....
tez sadze ze to koziol ofiarny, teraz beda mieli o czym pisac w gazetach a przy okazji reklamowac "Playing The Angel" bo nie jeden przypadkowy ktos kupi z ciekawosci "o co to halo bylo"...


coz, Axel Rose tez specjalnie krzeslami w dziennikarzy rzucal by byc w prasie a sprzedaz rosla, rosla, rosla....

ja na szczescie nie mam z tym nic wspolnego, mi na sile wrzucili ten plik, ale nie sluchalem, wykasowalem bo to jakies desz mołd czy jakos tak bylo a ja wole Britney Spears
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 18 sie 2005 20:37

Bartini pisze:@Jacek: skoro jakis jełop umieszcza plik na publicznym serwerze i to jeszcze nie zabezpieczony zadnymi, nawet najprostszymi zabezpieczeniami typu haslo, to co sie dziwic ze zostal z tego serwera sciagniety?
zapewne byl jeszcze podlinkowany jako "depeche mode precious download now" ...a teraz wielkie halo, Exciter w calosci mialem juz 3 miesiace przed premiera, lezal poprostu na kazaa, solowke martina i gahana tez po 2 miesiace przed premiera i nikt o to nie plakal, kazdy milczal a milczal bo...bowiedzial ze im wieksze halo tym wiecej ludzi zacznie sciagac za darmo wiec lepiej milczec niz "reklamowac" ten dostep, a teraz wrzucili 1 plik i naglasniaja sprawe jak sie da...nie jest to dziwne?
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 18 sie 2005 20:58

rafi666 pisze: ja na szczescie nie mam z tym nic wspolnego, mi na sile wrzucili ten plik, ale nie sluchalem, wykasowalem bo to jakies desz mołd czy jakos tak bylo a ja wole Britney Spears
Tez tak mialam,a wole jednak Axla niz Britney.....coz,kwestia gustu ;)
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 18 sie 2005 21:10

kawoszka pisze:wole jednak Axla niz Britney.....coz,kwestia gustu ;)
Britney byla przenosnią :)
Awatar użytkownika
Sheldon
Posty: 82
Rejestracja: 28 lis 2004 12:30
Lokalizacja: Brusy

Post 18 sie 2005 21:30

Jacek DM pisze:Trudno tu dyskutować na ten temat bo nie wiadomo jak było. Jeśli było tak jak mówi to spoko, ale jak kombinował i próbował się włamać to sam jest sobie winien. Okaże się pewnie wkrótce jak było. Pewnie niedługo napiszą na Onecie lub Interii.
A Ty wierzysz w to bezgranicznie, co Oni napiszą?
Jesteś żałosny... Nie wiesz jak było - nie wypowiadaj się.
ps. nie ufaj prasie.
Awatar użytkownika
dziabo
Posty: 68
Rejestracja: 15 lut 2005 19:54
Lokalizacja: Warszawa

Post 18 sie 2005 21:33

Moim zdaniem biedny chłopak, kto tam przegląda co nieco, wie, kim jest ów nieszczęśnik z kielc. Ja dodam, iż nie tylko serwisy na głównych stronach umieszczają tę informacje, ale nawet w TV to rozdmuchują!!! konkretnie TVN.
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??

Post 18 sie 2005 21:33

Sheldon pisze:
Jacek DM pisze:Trudno tu dyskutować na ten temat bo nie wiadomo jak było. Jeśli było tak jak mówi to spoko, ale jak kombinował i próbował się włamać to sam jest sobie winien. Okaże się pewnie wkrótce jak było. Pewnie niedługo napiszą na Onecie lub Interii.
A Ty wierzysz w to bezgranicznie, co Oni napiszą?
Jesteś żałosny... Nie wiesz jak było - nie wypowiadaj się.
ps. nie ufaj prasie.
lol... przeciez napisal, ze nie wie jak bylo :P
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6744
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 18 sie 2005 21:37

Niektórzy są jawnie postrzeleni :arrow: http://www.depechemode-forum.de/phpBB/v ... 65#1749565 :|

Niemcy to aż tacy durnie? :roll:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??

Post 18 sie 2005 21:38

Motyw jak w filmie "Eurotrip". Epizod z Bratyslawa. :lol:
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Post 18 sie 2005 21:53

1000 zlotych = 10 euro... DOOOOBRE :P :D :D :D
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6744
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 18 sie 2005 21:55

Żałosne…
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 18 sie 2005 22:41

rafi666 pisze:
kawoszka pisze:wole jednak Axla niz Britney.....coz,kwestia gustu ;)
Britney byla przenosnią :)
Wiem o tym ;)
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 19 sie 2005 01:19

ougolniajac temat: latwo jest zrobic z pojedynczej osoby kozla ofiarnego, zdeptac silniejszemu czy grupie zara jednostke i jeszcze udowodnic ze ta jednostka jest sobie winna chociazby byla przypadkowym przechodniem na pasach na zielonym swietle ktora przejechala ciezarowka....


Stalin tez mial zawsze niepodwazalne dowody zbrodni swoich najwiekszych faworytow od Jezowa (tworca KGB) poczynajac, poprzez generalicjie , na zwyklych urzednikach konczac
Jari

Post 19 sie 2005 02:26

Witam!

Na razie wszystko jest w fazie wyjaśniania. Wiem jak było z pierwszej ręki od Michała i wiem, że jest niewinny tego co mu jest zarzucane. Ogólnie wszystko to jest żałosne i tyle. Na tę stronę mógł wejść każdy, plik był opisany a do opisu dołączony był tekst: download here (be patience it is 67 Mb file) I to są te kody, które trzeba łamać? A Michał znalazł to tak: Uwe Flade Page > QFilm Page > opcja suchen > depeche mode i wyszło co wyszło. Nawet dziś można zrobić sobie eksperyment i sami zobaczycie jak to włamanie wyglądało... QFilm usunęło plik i ślady po nim ale Michał był na tyle sprytny, że w dniu znalezienia zrobił zrzuty ekranowe całego procesu. Do tego link podały wszystkie serwisy Onet, Interia, WP te same, które teraz piszą: złodziej, hacker, ukradł. Mamy wszystko co było napisane, mamy scany ekranowe, napisaliśmy sprostowania do wszystkich mediów i jeśli okaże się, że Michał zostanie uwolniony od tych konkretnych idiotycznych zarzutów to... pomówienie w tym kraju jest przestepstwem.

A drugi zarzut - rozpowszechnił. Michał nie umieszczał tego na żadnym serwerze, jedynie na podobnym forum napisał, że znalazł i że jest tu i tu... Każdy wchodził i ściągał i też niczego łamać nie musiał.

I tyle.
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 19 sie 2005 08:49

Sheldon pisze:
Jacek DM pisze:Trudno tu dyskutować na ten temat bo nie wiadomo jak było. Jeśli było tak jak mówi to spoko, ale jak kombinował i próbował się włamać to sam jest sobie winien. Okaże się pewnie wkrótce jak było. Pewnie niedługo napiszą na Onecie lub Interii.
A Ty wierzysz w to bezgranicznie, co Oni napiszą?
Jesteś żałosny... Nie wiesz jak było - nie wypowiadaj się.
ps. nie ufaj prasie.

Czy ja tu napisałem, że jest winny ? Naucz się czytać Sheldon.
Awatar użytkownika
Alison
Posty: 24
Rejestracja: 27 lip 2005 16:07

Post 19 sie 2005 14:44

Ta sprawa jest naprawde śmieszna, w ogole nie powinna zaistniec :/