Do więzienia za singiel Precious?

Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 20 sie 2005 00:15

Jari pisze:... pomówienie w tym kraju jest przestepstwem.
mi tez ktos walnal numer na przelomie 2000/2001 co mozna sprawdzic w archiwum tego magazynu, i to poszlo do druku z moja fota, nazwiskiem, i wszelkimi danymi e-mal, www i co.... nerwy na maxa. Poczulem sie jak "poszukiwany zywy lub martwy"... szkoda gadac.
wspolczuje temu gosciowi od Precious
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 20 sie 2005 04:30

odnosie kradziezy Precious...wlasnie przegladam WP, przeczytajcie link http://muzyka.wp.pl/niusy.html?id=17050&g=0&w=wi

ostatnie slowa artykulu pisza wyraznie:

W oczekiwaniu na singiel, kompletny teledysk, płytę i koncert DM w Polsce (14 marca 2006) zajrzyjcie na stronę http://www.ifilm.com, gdzie udostępniono teledysk.


a teraz halo o kradziez? schwytany winny?
to w rezultacie on sam ukradl i udostepnil na ifilm.com ?

nie ma to jak nagonka na czlowieka...
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 20 sie 2005 08:55

odnosnie jednego fana DM, prasy i hecy z plikami to...siegnijcie do archiwum magazynu www, numer styczniowy 2001, znajdziecie tam nagonke oraz pseudo wywiad z moim foto , nazwiskiem , adresami e-mail, ksywami, nickami, oraz domena jaka wowczas mialem : http://www.depechemode.com.pl (obecnie to juz nie moja domena)

i tytul artykulu "wszystko w mp3", zupelnie jak "1 pirat RP - poszukiwany zywy lub martwy"... a ponizej moje foto , imie i nazwisko. I nie szlo tu o oficjalne utwory dM.


Wiem co czuje ten chlopak, na szescie mu oszczedzono podanie nazwiska i "foto" co nie ominelo MNIE w czasach tuz przed Exciter. czy dopatrywac sie w tym jakies analogii???


dla mlodych depeche's co nie znaja historii polskiego depeszowego netu dodam jeszcze ze kiedys byly na necie strony ktore promowaly dM poprzez bootlegi, amatorskie mixy fanow itp. ale po 2001 roku dzialania ZPAV itp. podciely fanom skrzydla a tuz przed Exciter trzeba bylo tak jak przed PTA komus dowalic, narobic jakiegos szumu....

a odnosnie wiarygodnosci tego co mowie, odsylam do archiwum magazynu internetowego "www", styczen 2001....
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 26 sie 2005 17:47

Oto co przed chwilka przyslal mi pewien znajomy:
http://mp3.wp.pl/p/informacje/njus/2382 ... 066469.066
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 13 sty 2006 01:21

a tu mamy odpowiedź na pewną nurtującą nas swego czasu sprawę...

http://mp3.wp.pl/p/informacje/njus/243668.html

//widzę że przenieśliście - dziękuję, sam nie umiałem tego znaleźć
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 13 sty 2006 01:24

Myśle, że komuś należy się solidne przepraszam po takiej nagonce :| :evil: :|
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6744
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 30 mar 2006 11:08

Co za muł (bo już inaczej nie można tego nazwać) pisze takie idioctwa? Maniek nie wiem kim ty jesteś, ale sprawę z tobą wyjaśnię jeszcze dzisiaj.

http://img59.imageshack.us/img59/6739/19gn.png
http://img60.imageshack.us/img60/1562/29sf.png

Znasz zasadę, że nie zabiera się głosu w temacie o którym się nie ma pojęcia?

Oto post Mańka z kreski:
Maniek pisze:
Maciek pisze:A jakie inne?
mógł wpasc przez to forum:
http://www.depechemodeforum.pl/

Trzeba chłopakowi pomóc, i módlmy się żeby sąd kielecki nie zamierzał zrobić z tego procesu "pokazówki".

"Mało tego, nawet sam wokalista Depeche Mode David Gahan komentował ją w wywiadach prasowych." - no własnie, jak???wie ktos??
Co to forum ma wspólnego z tą akcja poza faktem, że każdy z naszego forum współczuł Innocent Abandoned'owi?
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Post 30 mar 2006 11:29

Mam sie smiac czy od razu zacząć kląć?

Wpaść to można jak gumki sobie na sprzęt nie naciągniesz.
U nas Innocent Abandoned nie rozsyłał żadnych linków, nie był z tego co wiem zarejestrowany, wiec oskarzenia z gatunku "Kronika Łukaszenki, czyli nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchiwani", możesz sobie Manieczku wsadzić pomiędzy... i tutaj uzupełnij sobie wg. uznania.

zeby nie było ze cos ktos zmontował:
http://tzw-polskie-forum-dm/viewtopic.p ... 466#343466

pozdrawiam dobrze wiecie czym
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 31 mar 2006 11:20

Dajcie już spokój z tą sprawą. Chyba nikt tu nie jest winien.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6744
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 31 mar 2006 12:42

A tobie byłoby miło, gdybyś usłyszał, że ktoś wpadł za "Precious" przez ciebie? Zapewne nie, zwłaszcza, że sprawa zupełnie by cię nie dotyczyła. No cóż. Są ludzie i taborety. Zbyt wiele poświęciliśmy dla naszego forum i zamierzamy bronić jego dobrego imienia przed takimi kretyńskimi i nieprzemyślanymi wypowiedziami. :x
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 31 mar 2006 14:18

no wlasnie, przeciez to, ze forum z kreska za kazdym razem oczernia to forum, to zaczyna byc zalosne. zero sensu jak dla mnie, gubie sie w tym. ale ja sie nie dziwie ze mateusz tak zareagowal :/
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6744
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 31 mar 2006 14:35

Olz, nie mam takiej potrzeby. Kto ma wiedzieć jaka jest prawda ten wie. A że komuś się nudzi i lubi się bawić w kotka i myszkę to już inna sprawa. :) Nasze forum nie ma z tym nic wspólnego.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 31 mar 2006 14:38

Dobrze. ;) Podobnie Ci napisałam dwie minutki temu :)
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 31 mar 2006 15:58

Jak forum może być winne? Dlatego piszę, żeby sobie dać spokój. A to, że ktoś sobie coś napisze złego o nas, to trudno. Mówi się, że papier przyjmie wszytko. Monitor komputera także. :)
Awatar użytkownika
Maniek
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2006 17:42

Post 10 kwie 2006 18:41

witam wszystkich !!
widze ze strasznie zapalales gniewem do mnie kolego slick, pomimo tego ze nie napisalem na konkurencyjnym forum nic zlego o Waszym forum. Skopiowales po prostu pare postów wyrwanych z kontekstu a przede wszystkim, postów przeniesionych przez moderatora do tematu pt:'sam nie wiem jak to wszystko zaczac' z tematu którego tytulu nawet nie pamietam, bo byl aktywny tylko z godzine, i ktory zniknal. Chodzi o to ze ja nie mialem pojecia o istnieniu tematu odnosnie kradziezy Precious w 'sam nie wiem jak...' , ten tytul brzmial zbyt enigmatycznie i caly czas myslalem ze chodzi w nim o jakies plany w zwiazku z wyjazdami na koncerty podczas Touring The Angel. Z tad tez wzielo sie pytanie ze moze ten czlowiek z Kielc wpadl przez inne forum. Nie mialem na mysli nic zlego, ot, rozmowa. Chcialem wiedziec what the hell's going on :shock: . Gdy moderator przeniosl temat, dopiero mnie olsnilo. Nie odpisywalem do tej pory bo wlasnie zmienilem mieszkanie i co za tym idzie stracilem dostep do internetu. Jestem w stanie zrozumiec i wybaczyc Ci tego 'mula' ktorym mnie nazwales, i wybaczam. Tylko na drugi raz nie unos sie tak, to szkodzi zdrowiu :)
pozdrawiam cale forum devotees i trzymam kciuki za pomyslne zakonczenie sprawy IA :papa:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6744
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 10 kwie 2006 22:53

Dziękuję za wyjaśnienia. Gwarantuję Ci, że zareagowałbyś podobnie. Gdybyś był na moim (forumowiczów) miejscu to broniłbyś się przed kłamliwymi oskarżeniami. Niemniej jednak dziękuję jeszcze raz za wyjaśnienia. Teraz chyba oboje wiemy jak było naprawdę.

Pozdrawiam i przepraszam.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
kano
Posty: 45
Rejestracja: 03 maja 2006 12:22
Ulubiony utwór: People Are People
Lokalizacja: Wrocław

Post 03 maja 2006 12:36

A sobie chlopak nagrabil. Podsumowac to mozna w jeden sposob - mial wielkiego pecha i nic wiecej. Szkoda mi go. Ale po tak dlugim czasie mam nadzieje ze wszystko juz sie wyjasnilo i gosc ma spokoj. :|
Jari

Post 22 sty 2009 15:05

No to przenosimy tutaj dyskusje z wątku o nowym albumie DM. W poprzednim miejscu znajdziecie kilka linków do tematu w obszerny sposób opisujący sprawę oraz jej wynik końcowy. Ja dodam od siebie, że całościowo ta sprawa bardzo zmieniła Michała... na gorzej! To już nie ten sam gość - pozrywał wiele kontaktów, schował się w cień, stał się taki trochę 'obcy', nieufny... Cóż, to chyba jedyny efekt jaki osiągnęło to całe towarzystwo z Mute / QFilm / Depeche Mode / Urzedów IV RP...
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 07 mar 2009 19:38

Do Jariego:

kolega który jest na tym forum już długo mówił mi że to ty ten numer wykradłes
ja gdzieś chyba w temacie wrong pisałem o tobie ale okazuje sie że mnie w bład wprowadzono więc PRZEPRASZAM!!!
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Jari

Post 07 mar 2009 23:03

01. Nie ja go zdobyłem!
02. Prosiłbym o nieużywanie formy 'kradzież'! To nie była kradzież, a nazywając to w ten sposób dołączasz do chóru pseudo-znawców, którzy w ten sposób oczernili i sprofanowali dobre imię Michała. On niczego nie ukradł, znalazł udostępniony plik przed idiotów z QFilm, którzy tak sprytnie wykpili się ze swojej ignorancji i braku profesjonalizmu, że na jakiś czas zniszczyli komuś życie. Oby ich spotkało to samo co Michała.
03. Idioci z Qfilm, i DM Management mają szczeście, że to trafiło na Michała a nie na mnie bo on im odpuścił, u mnie by już becelowali sporą kaskę za odszkodowanie podobnie jak jeden pseudoredaktorek z pewnego radio 'bZdet'.