Czy wyglądasz jak depesz?

Czy ubierasz sie jak Depesz?

Codziennie
13
16%
Czasami (gdy np. wychodze na imprezy)
26
32%
Rzadko
13
16%
Wcale
29
36%
 
Liczba głosów 81
Awatar użytkownika
Livv Depeszkaa
Posty: 282
Rejestracja: 22 lut 2024 22:16
Ulubiony utwór: Blue Dress i wiele innych

Post 09 mar 2024 14:27

Ja myślę, że są stylowo ubrane i wyglądają jakby się dobrze bawiły na koncercie, a to najważniejsze.
Awatar użytkownika
Livv Depeszkaa
Posty: 282
Rejestracja: 22 lut 2024 22:16
Ulubiony utwór: Blue Dress i wiele innych

Post 09 mar 2024 14:37

Czez pisze:
09 mar 2024 10:12
Moja "szafa" jest pelna ciuchow depeszowskich. Jak to sie mowi od gory do dolu. Poczawszy na ramonezie, a skonczywszy na martensach. Do tego oczywiscie czarne koszule, golf, bluzy z kapturem, o kilkudziesieciy t shirtach nie wspominajac. Nawet mam stringi easy tiger :D
Do tego mnostwo roznych dekoracji, jak np nacwiekowany pas, lancuch, bandery, opaski, przypinki itp.
Jeden z moich ostatnich nabytkow to czapka, taka sama jaka Martin mial na TTA. Zrobiona nawet przez te sama pania w Nowym Jorku.
To z grubsza o modzie depeszowskiej.
Oprocz tego moimi ubraniami zamiennhmi jest moda nazwijmy to trekkingowa. Przez ostatnie powiedzmy 10 lat wszelakiej masci biale adidasy zostaly zastapione granatowymi berghausami i tym podobnhmi. Tak samo jest z bluzami i kurtkami. Wspomniandgo berghausa mam 3 kurtki. Zimowa, wiosenna oraz wiatrowke.
Kolejnym dzialem mojej garderoby jest zuzel. Zuzel to moja kolejna pasja. Dosc powiedziec, ze letni urlop w pl ulozhldm pod katdm zuzla, tak zebhm mogl byc na Grand Prix we Wroclawiu. I nawet kosztem meczu pilkarskuego Szkocja Polska u mnie w Glasgow. Mam koszulki, bluey i inne gadzety kilku polskich klubow, w tym przede wszystkim mojej ukochanej Poloni Bydgoszcz. Ale tez mojego klubu z Glasgow i roznych zawodnikow.
Ale najczesciej chodze ubrany w ciuchy firmowe do pracy, bo 6 dni w tygodniu :D
Ja z depeszowych mam kilka skórzanych kurtek- właśnie klasyczną ramoneskę, płaszcz, szarą typu marynarka i taką żywcem wyjętą z "Personal Jesus" czy pierwszego lepszego westernu, z frędzlami itd. Marteny mam zielone i czarne glany z blachą po rodzinie, dosyć stare ale nadal się trzymają. Ciuchów mam sporo czarnych, ale po prostu lubię ten kolor. Ale zaciekawiłeś mnie tymi stringami, niezły nabytek kolekcjonerski...

Sama lubię też customować ciuchy i je projektować (moja modowa pasja do tworzenia daje o sobie znać) i mam dwie DMowe kurtki, niebieską sukienke z oczywistum nawiązaniem, jakąś bluzkę z MM, wszystko robione samemu. Czasami w nich chodzę, byłam w swojej sukience na koncercie DM w Warszawie jak grali w Sierpniu.

A do biżuterii i dodatków mam absolutną słabość i dwa duże pudła z wszelaką biżuterią. Znajdą się też pieszczochy, obroże, łańcuchy i inne. Ale sporo mam pereł (po Martinie) czy w ogóle kolorowej, kobiecej, delikatnej biżuterii.

Kapelusze też kolekcjonuje i różne czapki, mam ich sporo, czy to takie futrzane (też wzięte od Martina) czy bardziej stonowane. Uwielbiam w nich chodzić, ale odeszłam od tego na rzecz opasek, spinek, upięć. Jak się ociepla to myślę, że do tego wrócę, ale zobaczymy.

Świetnie jest też mieć swoją pasję i ją rozwijać, ja akurat taką jak ty do żużla mam do mody i strojenia się w różne kreacje. Ciekawe też jest to, że raz się ubiorę w rzeczy bardziej delikatne, a raz takie skórzane. Lubię te skrajne części mnie i mojego gustu. :D
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9105
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 09 mar 2024 15:12

No I pieknie :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16668
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 09 mar 2024 15:17

Wow jestem pod wrażeniem i Livv i Czeza. Ja jedyne co miałem w życiu depeszowego, to koszulkę z czasów SOTU i małą naszywkę na rękaw kurtki.
Awatar użytkownika
Livv Depeszkaa
Posty: 282
Rejestracja: 22 lut 2024 22:16
Ulubiony utwór: Blue Dress i wiele innych

Post 09 mar 2024 15:50

Hah, to bardzo urocze z waszej strony, Panowie. Ja po prostu mam słabość do takich wizualnych rzeczy. Czeza też szanuję za tak rozbudowaną szafę. :D
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9105
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 09 mar 2024 15:52

Tak tez moze byc Shodan, ale masz za to wiele innych ciekawych rzeczy.
Enjoy The Silence