Playing The Angel

Awatar użytkownika
DMaciekC
Posty: 26
Rejestracja: 15 lut 2005 21:07
Lokalizacja: Ozo/Łódź

Post 11 mar 2005 21:30

Wydaje mi się że DEPECHE MODE to świetnie prosperująca firma o bardzo znanej i mocnej marce. I wokól tego wszystko się kręci. Jeśli chłopakom wyjdzie nowy album to myśle że to nie będzie ten ostatni. :) Jeśli natomiast nie ...to boję się pomyśleć. :( A co do zachowań poszczególnych członków zespołu to zawsze były po między nimi kłótnie, utarczki itp. co wychodziło zespołowi na dobre ( oprócz odejścia Alana oczywiście ). Element niepewności zawsze elektryzował fanów, powodował szum medialny, tworzył klimat wokół zespołu tym bardziej że oni nigdy nie byli przyjaciółmi. Rosła legenda a wraz z nią rosła marka itp. czyli cała magia grupy.Zobaczcie jakie są wypowiedzi chłopaków dotyczące dalszej przyszłości, a to nic nie wiadomo a to znowu Dave coś narozrabiał, innym razem Martin nie ma weny twórczej itp. Ale zawsze kończy się dobrze (przynajmniej na razie). Teraz pomimo tych wszystkich różnic siedzą cicho już któryś tydzień w Santa Barbara i wszystko gra.Jeśli album wyjdzie b. dobry komentarz będzie że zespół jest znów WIELKI ( stare, dobre DM pomimo wielu kłopotów i przeciwności losu znowu tfiumfuje), a jeśli nie to będzie to wina atmosfery między nimi... a to wypaleni, a to znowu inne spojrzenie na różne sprawy, chęci kontynuowania kariery solo itp, itd.Boję się o jedno że przez te wszystkie lata stworzyli płytki o różnych klimatach i wielu fanów jedne płytki lubi a inne mniej. Jedni są zawiedzeni "początkiem" twórczości a inni "końcem. I tera gdy powstanie całkiem nowy materiał to może być tak rózny, skrajny (nie koniecznie zły) że będzie trudno pogodzić wszystkich fanów. Oby nie było tak że np. większość uzna ów materiał za kiepski bo ja " lubiłem DM za czasów takich a takich a teraz to chłopaki grają..." :|
Awatar użytkownika
SweetLittleGirl
Posty: 1342
Rejestracja: 10 mar 2005 09:40
Lokalizacja: Sochaczew

Post 23 mar 2005 08:57

Też jestem ciekawa co nowego wymyślą panowie z Depecho Mode. Mam przeczucie, że nowa płyta nie będzie podobna do Excitera. To będzie zupełnie inny styl (oczywiście wróżką nie jestem:P).Co do sił i kondycji Dave'a to... myślę, że jeszcze długo będzie w stanie śpiewać na koncertach :). 43 lata to jeszcze zadna tragedia...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6746
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 11 kwie 2005 21:18

depechemode.com pisze:Depeche Mode w studio.

Nowy album planowany na jesień. Depeche Mode aktualnie pracują nad nowym albumem w Santa Barbara, California gdzie nagrywali już w 2001 roku podczas prac nad płytą "Exciter". Ukazanie się nowego albumu DM jest planowane na jesień 2005 roku. Koniec 2004 roku dla Depeche Mode był bardzo pomyślny dzięki wydaniu albumu "Depeche Mode Remixes 81-04", który okazał się dużym sukcesem sprzedając się w milionowym nakładzie na całym świecie, a remix "Enjoy The Silence" autorstwa Mike Shinoda trafił do Top 10 singli.

Nowy album Depeche Mode jest produkowany przez DM i producenta Ben'a Hillier'a, który był producentem albumu Elbow "Cast Of Thousands", oraz współpracował z takimi grupami jak Dove przy albumie "Some Cities" i Blur przy nagrywaniu albumu "Think Tank".

"To wspaniałe uczucie znów wrócić do studia razem, jesteśmy bardzo podekscytowani nowym materiałem" - mówi Dave Gahan. "Jesteśmy niewiarygodnie pozytywnie nastawieni do pracy nad nową płytą. Ben Hiller wniósł do grupy wiele dynamiki i nowe inspiracje".
Brzmi obiecująco, ale co z tego wyjdzie to nie wiadomo. :?:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Matyś
Posty: 60
Rejestracja: 19 lut 2005 20:09
Lokalizacja: Pińczów

Post 11 kwie 2005 22:03

Jak wyszłoby z tego coś w stylu Black Celebration Music For The Masses czy Violator to było by coś, ale to chyba moje marzenia :nie:
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 12 kwie 2005 07:46

Zobaczycie, że wyjdzie :) Jakimś cudem, ale wyjdzie
Awatar użytkownika
Matyś
Posty: 60
Rejestracja: 19 lut 2005 20:09
Lokalizacja: Pińczów

Post 12 kwie 2005 09:32

Iwonka obyś miała rację :)
Awatar użytkownika
Bojdis
Posty: 400
Rejestracja: 23 mar 2005 17:30
Ulubiony utwór: Walking In My Shoes
Lokalizacja: Skotschau / Hafnarfjordur

Post 12 kwie 2005 20:12

Moim zdaniem to bedzie "Exciter 2" Nie ma mowy o Black Celebration czy Violator, te czasy nigdy nie wrócą.
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Post 29 kwie 2005 23:19

Powiedzcie mi, czy wy tez tak samo jestecie Podexciterowani i nie mozecie sie doczekac nowej plyty? Powiedzcie ze tak! :]
Awatar użytkownika
Sheldon
Posty: 82
Rejestracja: 28 lis 2004 12:30
Lokalizacja: Brusy

Post 30 kwie 2005 11:23

Najlepiej żeby użyli backing tapes z Music For The Masses tour :D
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia

Post 30 kwie 2005 12:12

Co by to nie było, i tak pokocham jak wszysko co DM stworzyli :P
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
Awatar użytkownika
SweetLittleGirl
Posty: 1342
Rejestracja: 10 mar 2005 09:40
Lokalizacja: Sochaczew

Post 30 kwie 2005 17:29

I Lucek masz rację :).
Ja też lubię wszystko z DM, niezaleznie czy jest to Speak&Spell czy Exciter.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 30 kwie 2005 18:06

A ja chyba jestem troche bardziej krytyczna... przy wszystkich cudach, jakie ciągle tworzą inne grupy, martwię się, że DM zrobi po porstu jakąś głupią płyte :|
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Post 30 kwie 2005 18:39

"Nieważne co sie urodzi, i tak bedziemy kochać" :haha:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6746
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 03 maja 2005 23:03

I kolejne info ze strony dot com.
depechemode.com pisze:A small recording update:

> The second recording session in Santa Barabara is over. The band will continue recording in New York in a few weeks.
> There are around 12 songs being worked on at the moment.
> On Gareth Jones web site, you will find three images from the studio.
> The first video to hit this site is a greeting from Dave, recorded April 15th, 2005. Check out the clip in the Exclusives area.
> Along with the 100+ "Devotional" and "Remixes 81-04" images that are in rotation at the top of every page of depeche mode dot com, you will now randomly see an image from the studio pop up. More images to come (as well as video, and proper images).
Polecam również pobranie klipu ze studia.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia

Post 04 maja 2005 12:26

Fajne :) Jak ja sie ciesze jak słysze takie piekne informacje :)

A Miler to wygląda jak Don Corleone jakis :D :D
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Post 04 maja 2005 12:56

A kto zlozyl w 81 roku depeszom "propozycje nie do odrzucenia"? :D
Awatar użytkownika
LucekDM
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2004 18:01
Lokalizacja: Brzeszcze k. Oświęcimia

Post 04 maja 2005 12:58

Ale chyba nie urżnął przy tym głowy koniowi Vince'a ;) :D
Kto oglądał albo czytał Ojca Chrzestnego, to wie!
Pozdrawiam tych którzy wiedzą!

:D
Get out the crane
Construction time again
What is it this time?
We're laying a pipeline
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Post 04 maja 2005 13:02

Vince pewnie dostał końską głowę do pościeli i kontrakt musial byc :)

Kumaci wiedzą o co chodzi :D :haha:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6746
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 29 maja 2005 14:32

Na dot comie do pobrania jest 13 fotografii ze studia nagraniowego w Santa Barbara. Może news nie za świeży, ale jeżeli ktoś nie ma to polecam. Fajnie jest zobaczyć Dave'a, Martina i Fletcha po jakimś czasie. ;)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 29 maja 2005 17:04

Stare chłopy :)