Wrong

Jak Ci sie podoba Wrong?

10
15
32%
9
12
26%
8
7
15%
7
2
4%
6
2
4%
5
0
Brak głosów
4
1
2%
3
4
9%
2
0
Brak głosów
1
4
9%
 
Liczba głosów 47
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Re: WRONG pierwszy z SOTU

Post 23 lut 2009 13:16

ja jestem takim człowiekiem właśnie..

są utwory, które biją po kablach i od pierwszego zasłuchania są nie do zdarcia. są i takie, do których muszę się przekonać.. kto wie.. może i Wrong stanie się tym ulubionym..
Awatar użytkownika
puma
Posty: 2935
Rejestracja: 29 lip 2006 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Post 23 lut 2009 13:40

Dobrze prawisz TDS.
Ja właśnie się do niego przekonuje.I powoli zatapiam sie w rytm muzyki ,ale ocenic jeszcze nie mogę za wcześnie..
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 23 lut 2009 14:20

Niech pisza co chcą to jest wielki kawalek i nie mowcie mi , że DM nadal stoi w miejscu .
...ale mnie tek kawałek nakreca , drażni , szarpie , wierci ... nawet nie potrafie sie doliczyc kiedy ostatni raz tak sie czulem , było to chyba za czasów "Barela" a może I Feel You :shock:
Awatar użytkownika
Nati
Posty: 810
Rejestracja: 21 cze 2006 21:32
Ulubiony utwór: Stripped

Post 23 lut 2009 14:33

_precious_ pisze:Niech pisza co chcą to jest wielki kawalek i nie mowcie mi , że DM nadal stoi w miejscu .
:shock:
(jak zwykle) zgadzam się z Przedmówcą w całej rozciągłości a DM absolutnie nie stoi w miejscu. Ja bym nawet rzekła, że ich czas posunął :8
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 23 lut 2009 14:57

przywrócili mi nadzieję po tych brzydkich okładkach, szczęka mi opadła ! :shock:
no nareszcie coś mi się tak porządnie od początku do końca podoba. :bouncy:

[to był post a propos teledysku, który już został przeniesiony :evil: ]
Awatar użytkownika
puma
Posty: 2935
Rejestracja: 29 lip 2006 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Post 23 lut 2009 15:07

Narazie teledysku nie widziałam ,ale dałam dużą 9!
W wannie nie mogłam nawet się dobrze zrelaksowac bo ta piosenka mi dała takiego kopa że w 20 minut sie wykąpałam.
Poprostu już się nie mogę doczekac jak będe szalec na DM przy niej :8
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6749
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 23 lut 2009 16:06

Od teledysku jest już inny temat. Proszę nie śmiecić. :dont:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
astiz

Post 23 lut 2009 16:37

Wracając do Madonny,to ona nigdy wybitna nie była;czy napisała jakiś tekst?-Nie! Czy skomponowała muzykę do któregokolwiek utworu?-Nie? Wiem,w jaki sposób Madonna stała gwiazdą;znam jej historię i nijak się to ma do DM.Ja bym radził jeszcze wstrzymać się z ocenami SOTU;pamiętam,jak po pierwszym przesłuchaniu PTA,stwierdziłem entuzjastycznie,że jest to najlepszy album w ich karierze,lepszy nawet od SOFAD! Pośpieszyłem się i sparzyłem na tym;PTA oceniam dziś co najwyżej na 4+ ;monotonia się tam wkrada.Puki co "Wrong" mi się naprawdę podoba,a z oceną całego albumu radziłbym poczekać,aż się ukaże.I beż pośpiechu.Myślę,że SOTU będzie wielkim albumem,ale swoją ocenę wydam w stosownym czasie.Myślę [wierzę],że DM się nie wypalili i mają sporo pomysłów. Ps.:Ja uwielbiam "Comatose"...
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9153
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 23 lut 2009 17:14

Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6445
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 23 lut 2009 17:20

Ten sam link jest w topicu niżej ^^ . Slick rzecze - nie śmiecic! :D A niegrzeczna brac śmieci. Ale mniejsza o to.
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16778
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 23 lut 2009 18:19

devotional pisze: Nie odróżniam już depeszów od nowej Madonny ... kiedyś legenda, dzisiaj robienie z siebie wielkiej gwiazdy na siłę.
Ale DM to jest od dawna GWIAZDA, więc nie wiem o co chodzi. :?: Dla mnie gwiazdą jest muzyk, który przede wszystkim sam komponuje, a nie czeka, aż ktoś mu podsunie jakiś utwór. Dlatego porównanie DM z Madonną jest śmieszne. Bo świetnych wokalistek jest na świecie mnóstwo.
Dziwnym wydaje mi się też zarzut, że DM wydają kolejne dokonania taśmowo. Jeżeli płyta raz na 4-5 lat to jest dla kogoś taśmowo, to też nie mam więcej pytań.
Jari pisze:Ale to właśnie są staruszkowie bez pomysłu czego dowodzą róznymi Wrongami, Martyrami i Comatozzzzami
Aleś się Jari czepił tego nieszczęsnego Comatose. A teraz jeszcze doszedł Wrong. Ale spójrz na wyniki ankiety. Jest tam więcej wysokich ocen niż niskich, więc może jednak Ty się mylisz co do Wrong? A co do wyciskania szmalu z kieszeni fanów - może coś w tym jest, ale z drugiej strony każdego, kto mi powie, że nie zależy mu na kasie nazwę obłudnikiem.
pimpf_101 pisze:Jako były stały bywalec tego forum, a nade wszystko niezwykle ceniony i szanowany znawca muzyki, sformułuję teraz opinię na temat Wrong, która z miejsca stanie się dla was wiążąca
:lol: naprawdę rozbawiłeś mnie pimpf :lol:
Daria The Revelator pisze:przywrócili mi nadzieję po tych brzydkich okładkach, szczęka mi opadła !
A nie mówiłem, że nie ma co sobie zawracać głowy czymś tak nieistotnym jak okładka?
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11539
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 23 lut 2009 20:55

Muzycznie utwór jest tak strasznie monotonny i mdły że masakra :/ daję marną 3, ale chyba tylko za wokale bo brzmią ok, zwłaszcza wejście Martina (brzmi nawet ok bo na PTA miał psycho głos prawie że)
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 23 lut 2009 20:58

A nie mówiłem, że nie ma co sobie zawracać głowy czymś tak nieistotnym jak okładka?
jest czym zawracać, ona jest wizytówką, wstępem przed tym co usłyszymy. przynajmniej ja to tak widzę. (;
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 23 lut 2009 21:58

Daria The Revelator pisze: ona jest wizytówką, wstępem przed tym co usłyszymy. przynajmniej ja to tak widzę. (;
dokładnie to samo napisałam jakiś czas temu :8 .
_precious_ pisze:...ale mnie tek kawałek nakreca , drażni , szarpie , wierci ...
zgadzam się całkowicie. dokładnie. takie mam odczucia, kiedy tego słucham. coś jest w nim takiego,że...kręci,no.
gwiazdy...
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 23 lut 2009 23:09

@em, piąteczka. :beer:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9153
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 23 lut 2009 23:13

devotional pisze:Ten sam link jest w topicu niżej ^^ . Slick rzecze - nie śmiecic! :D A niegrzeczna brac śmieci. Ale mniejsza o to.
Sorka, nie zauwazylem, mam nadzieje ze bedziecie mieli Mercy dla mnie :D
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6445
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 23 lut 2009 23:15

Ghyy, no co Ty? Najpierw zakujemy w łańcuchy, a potem będziesz z żelazną kulą u nogi bił rekord świata w biegu na 20 000 metrów. Wynosi on ok 0,3 sekundy. Potem kąpiel w olejach, a na koniec Slick wtłucze Ci rozgotowanym porem xD
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Mr.X
Posty: 235
Rejestracja: 21 paź 2008 13:21
Ulubiony utwór: Walking In My Shoes
Lokalizacja: Trzebiatów

Post 24 lut 2009 09:35

depecheMODE z ostrym pazurem... Drogą powietrzną "Wrong" niczym virus atakuje ludzkosć, zmienia społeczeństwo w zombie i każdy bedzie miał w głowie tylko "Wrong" w pozytywnym stopniu tego znaczenia. Bo "Wrong" poprawia humor, przywraca optymizm, człowiek czuję sie żywszy aż nogi tańczyć chcą tylko parkietu brak... Może "Wrong" to lekarstwo na te wszystkie negatywne dolegliwości.... ;) Dla mnie "Wrong" stał się klasyką...
"Żyj chwilą, jakby to była ostatnia chwila Twojego życia."
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 24 lut 2009 12:21

devotional pisze:a na koniec Slick wtłucze Ci rozgotowanym porem xD
aaaaaa :haha: :grins: :lol:


co do Wrong..
hmm.. ma pałer.
mruczanki Martina na końcu są bajeczne.. rozpływam się jak czekoladka Wedla ;(

pożyjemy, zobaczymy co będzie dalej..
astiz

Post 24 lut 2009 19:16

Elektroniczny blues :D