Peace

Twoja ocena Peace to?

10
3
9%
9
3
9%
8
7
22%
7
2
6%
6
4
13%
5
1
3%
4
2
6%
3
3
9%
2
2
6%
1
5
16%
 
Liczba głosów 32
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6445
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Re: Peace

Post 20 maja 2009 19:20

newdress pisze:Hole To Feed,to 100% następny singiel.Tak przewiduję.
Mam wielką nadzieję, że następnym singlem będzie Corrupt. Za Jezebel też bym się nie obraził, ale chyba tylko ja tu lubię ten song :D
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16764
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 20 maja 2009 19:28

Nie no ja też lubię Jezebel. :tak: Ale masz rację - najlepsza opcja to Corrupt.
Albo Fragile Tension. Ale to z kolei to naprawdę chyba tylko ja lubię. :mrgreen:
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6445
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 20 maja 2009 19:31

A to miło, ale JUŻ w jednym się NIE zgadzamy - Fragile Tension to crap xD
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 20 maja 2009 19:34

"ściągłem" singiela, posłuchawszy ze 2 razy, wrażen zero, ot takie co. nie włączywszy tego wiecej.
na siłe muzy słuchować ja nie lubiwszy. a na ten singlejszyn to jebako takie pumpako nieciekawsze.

oczywiscie tez i nie kupiwszy.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21803
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 20 maja 2009 19:38

Nie będe bawił się w proroka ale...
Zakładając ,że mamy jeszcze 2 wolne "sloty" ;) to z pewnością na singla nadawałby się 1) "Hole To Feed" - bo to chwytliwy, energetyczny kawałek, dobry do tańca jak i do słuchania w chacie. Niemal wzrorowy przykład singlowego kawałka.
2) In Symphaty - szybki, motoryczny, chwytliwy ze szczyptą cukru. Murowany hit w radiu jak i parkietowiec.
Jednak zycie nauczyło, że DM czasami kieruje się chyba rzutami kostką przy wyborze singlii (Wrong & Peace) więc nigdy nie wiadomo.
"Corrupt" to świetny utwór ale czy spełni swoją rolę jako singiel? Mamy teraz chyba nieco inną modę, nie na tego typu kawałki, jako materiał promocyjny może się nie sprawdzić a koneserzy i tak już przesłuchali nowe DM i wiedzą jak ważne jest dla Sounds "Corrupt".
"Jezebel"... lubić lubieniem ale nie rozsmieszajcie mnie ;)
singiel kamikadze w dzisiejszych czasach, nikt takiego smęta nie będzie grał, nawet jakby był o niebo lepszy niż jest.
To już prędzej "Fragile Tension" z tą plastikową motoryką w stylu MGMT byłby lepszym wyborem (bo to generalnie zajebisty kawałek) ale na tak radykalne posunięcie raczej się nie zdecydują bo jednak FT nie jest zbyt reprezentatywny (z drugiej strony "Wrong" jest?).
Ciekawe jak to się potoczy.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 20 maja 2009 19:53

ja już nie wyrokuje odnośnie singli. przerasta mnie ich dobór singli juz trzecią z kolei płyte tak jak zdziwiło goodnight lovers zamiast shine, dead of night, poprzez PTA aż do teraz.
Wrong dla mnie jest ok. Peace ... nie kumam kawałka, jakieś szanty z naleciałością finalnych the beatles jak dla mnie a te miksiory to już w kółko macieja jak dla mnie jechanie na jedne kopyto.

W przypadku SOTU singli nie widze, czasami mi Miles Away coś tam iskrzy na singiel, czasem Little Soul, ale cokolwiek by nie wybrali nic mass medialnych rozgłośni nie zwojuje ani w żadne czołówki list się nie wdrapie.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21803
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 20 maja 2009 19:58

Dead Of Night? Wątpie żeby to pierdzenie coś zdziałało w świecie, maksymalnie nie komercyjny kawałek a nie o to chodzi w singlach.
Shine owszem, pamiętam nawet nieoficjalny, czarnobiały teledysk do tego utworu. Kapitalna sprawa.
Miles Away uwielbiam ale tez by pewnie szumu nie zobił, bossanovą "Little Soul" też swiata nie podbiją choćby nie wiem jak to dobrze brzmiało.
Zobaczymy, będzie niespodzianka.
Za to jeden typ, który na pewno nie wyjdzie ale tak jak pisałem... Ghost w remiksie!
Ludzie by padli jak kawki, wszedzie by grali DM. Idealny kawałek na wakacje :P
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 20 maja 2009 20:03

Ghost to jak dla mnie rewelka. tłuke czesto gęsto i mnie prawidziwie kreci.
ale tego nie wliczam w SOTU. bo jak wydawac na singlu kawalek do SOTU ktorego na SOTU nie ma, a jest na bonusach dla maniakalnych rozrzutnych czy bogatych fanów.

W sumie to nasze dm to sie chyba samo zamotało.
Z jednej strony chca byc alternatywni i niezalenzi, z drugiej komercyjni, a przy okazji kosztem smęta potrafią strzelić sobie w stope zabijając potencjał potencjanych hitów czy hitowych aranżacji tak jak w przypadku Ghost'a.

Jeśli już, to doradców powinni zmienic juz dawno
Albo wkońcu sie zdecydować jacy do końća chcą być. A nie tylko być bo są.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21803
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 20 maja 2009 20:07

Czasami się tak robi, Apoptygma Berzerk wydała na singlu "Shine On", które było bonusem na jakies super rzadkiej wersji płyty i co? I mieli największy przebój w historii zespołu (i to cover a mniejsza z tym).
Mysle ,że jakby ruszyli głową to by wydali, potencjał zremiksowanej wersji (oryginału z resztą też) jest olbrzymi.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16764
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 20 maja 2009 20:18

Hien pisze:w stylu MGMT
A co to?
rafi666 pisze:ja już nie wyrokuje odnośnie singli. przerasta mnie ich dobór singli juz trzecią z kolei płyte tak jak zdziwiło goodnight lovers zamiast shine, dead of night, poprzez PTA aż do teraz.
Dla mnie single na PTA były trafione idealnie.
rafi666 pisze:W przypadku SOTU singli nie widze, czasami mi Miles Away coś tam iskrzy na singiel, czasem Little Soul, ale cokolwiek by nie wybrali nic mass medialnych rozgłośni nie zwojuje ani w żadne czołówki list się nie wdrapie.
To samo generalnie mówiliście o SOTU. I co? :D
rafi666 pisze:Z jednej strony chca byc alternatywni i niezalenzi, z drugiej komercyjni
Przecież oni zawsze łączyli te elementy. Bez komercji nie było by sławy DM, choćby nie wiem jak świetnie grali.
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 20 maja 2009 20:20

fajnie by było jakby tak było. bo Ghoscik na singlu to by byl strzał w 10 i niezła perełka w dyskografii.
Tylko, że wydaje mi się ze oni sa już tak nadęci i co gorsza pewni siebie zę im się tą głową odpowiednio ruszyć nie będzie chciało.
Ewentualnie może jako perełka do promocji trasy jeśli staną na nogi i przedłuża trasę by mieć wstęp do "Best of vol 2"... ?

Chcoiaż bym na Ghosta nie liczył jako singla :) a szkoda. i to wielka.
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 20 maja 2009 20:25

shodan pisze:
rafi666 pisze:ja już nie wyrokuje odnośnie singli. przerasta mnie ich dobór singli juz trzecią z kolei płyte tak jak zdziwiło goodnight lovers zamiast shine, dead of night, poprzez PTA aż do teraz.
Dla mnie single na PTA były trafione idealnie.
rafi666 pisze:W przypadku SOTU singli nie widze, czasami mi Miles Away coś tam iskrzy na singiel, czasem Little Soul, ale cokolwiek by nie wybrali nic mass medialnych rozgłośni nie zwojuje ani w żadne czołówki list się nie wdrapie.
To samo generalnie mówiliście o SOTU. I co? :D
rafi666 pisze:Z jednej strony chca byc alternatywni i niezalenzi, z drugiej komercyjni
Przecież oni zawsze łączyli te elementy. Bez komercji nie było by sławy DM, choćby nie wiem jak świetnie grali.
@Shodan...

co do SOTU przypomnialy mi sie jako gowniarzowi wywiady stare po Violatorze, gdzie Panowie ubolewali ze ich plyty szybko osiagaja top listy dzieki wiernym fanowm ktorzy sie wbijaja w sklepy kupujac jak leci, mija miesiac dwa i sprzedaż staje. Bo się to kreci dzieki wiernym fanom. Tak niegdys mowili.

Z tego co czytalem 500.000 SOTU ktore juz spada łączna sprzedaż na całym świecie chyba nie powala?

co do alternatywy a komercji mam cos innego na mysli. Nie klasyczne widelki stereotypy ale to ze oni sami nie wiedza jaki obrac docelowo kierunek, i jak wykorzystać własny potencjał. Balansuja, motają się jak zagubione dzieci i patrza co z tego wyniknie. tak mi sie wydaje.
astiz

Post 21 maja 2009 00:03

Co do Ghost,to wydanie go na siglu byłoby kapitalnym posunięciem,wszak przecież "Get The Balance Right" też nie wyszło na albumie :idea:
Przewiduję Hole To Feed na singiel,ponieważ MUSI być któryś z utworów Gahanowych,a Miles Away...,chociaż genialny,nie ma szans u publiki,a HTF ma ku temu predyspozycje.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21803
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 21 maja 2009 00:11

Zgadza się, zapomniałem właśnie o tym skromnym fakcie ,że na singlu musi się pojawić jakiś Gahanowy kawałek, wypada aby się pojawił ;)
I to pewnie będzie "Hole To Feed" chyba ,że przeforsuje "Come Back" to wtedy padne jak kawka...
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6445
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 21 maja 2009 00:15

Hien pisze:Za to jeden typ, który na pewno nie wyjdzie ale tak jak pisałem... Ghost w remiksie!
Ludzie by padli jak kawki, wszedzie by grali DM. Idealny kawałek na wakacje :P
jakim remiksie? ;p
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21803
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 21 maja 2009 00:21

No tym co był dostepny jeszcze przed premiera płyty, zdaje ise na ITunes go dodawali do czegostam już nie pamiętam :>
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 22 maja 2009 17:08

Własnie sobie przesłuchuje remixy "PiS" łot da fak is dis ;) . Jak już wcześniej pisałem nie darze tego gniotu zbytnią sympatią , ale przyznam , że liczyłem , że znajdzie sie choć jeden remic który podniesie walory tego utworu , a wyszła kaszana do potęgi :/
Najlepszym przykładem niech bedzie Herves Warehouse Frequencies Remix , to jakiś wielki żart .
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 23 maja 2009 13:27

wczoraj bylem w jakims nocnym, i o dziwo - w radyjku sprzedawczyni lecial jakis mix peace.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11533
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 24 maja 2009 20:41

Dorwałem się do singlowego "Peace" i katuję, pewnie to głupie ale co jak co - myślę że single na jakiś szacunek zasługują, a co do Peace to powiem że moim zdaniem wybrali go na singla ze względu na symbolikę która można zbudować dookoła niego, poza tym to jeden prosty wyraz ale mocny, tak samo jak Wrong, Precious, Home, Condemnation czy Stripped :P ludziom łatwiej zapamiętać jedno słowo niż kilka i potem długo nie szukają singla jak chcą kupić :P Podoba mi się bardziej jak zaczyna się od wokalu samego ten kawałek, poza tym jest dość pozytywny więc to pewnie też miał być plus dla niego. Obleci z czasem, boję się jednak o przyszłe single że wybiorą jeszcze gorsze :/ Nie mogę się doczekać remiksu Come Back swoją drogą :grins:
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21803
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 24 maja 2009 20:43

Nadinterpretowujesz ;)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn