Recoil: Selected Tour Events

Awatar użytkownika
slick
Posty: 6749
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Re: Recoil: Selected Tour Events

Post 23 lut 2010 19:14

Uwierz, ze pokusa mimo to, jak juz stanisz z nim face to face to pokusa jest skurw.ysynsko duza. :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21823
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 23 lut 2010 19:43

Dla kogoś kogo obchodzi przeszłość DM, z pewnością. Mnie interesuje tylko Recoil.
Przyznam, że było by mi skurwysyńsko głupio zapytać go o cokolwiek związanego z DM.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6749
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 23 lut 2010 21:08

A to niby dlaczego? Nie obrazasz takim pytaniem jego matki.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Jari

Post 23 lut 2010 21:14

Przede wszystkim pytania o DM pokazują małość pytającego i jego brak szacunku do osoby Wildera. Ważniejsze dla niego zadać pytanie i zaspokoić swoje ego niż uszanować to, że Wilder nie jest już Depeche Mode i podjął decyzję świadomie jakies 16 lat temu.

A teraz ogłoszenia parafialne:

A więc moi drodzy, pierwsze szczegóły imprezy:

Przewidziana pula biletów i osób to 900 sztuk. Około połowy biletów już zostało sprzedanych, ale dokładnych danych jeszcze nie ma, bo nie cała sprzedaż idzie on line. Nikt nie posiadający biletu nie wejdzie bowiem nie będzie darmowych wejściówek, zaproszeń, akredytacji i tego typu rzeczy. Wejdą tylko i wyłącznie osoby z biletami, a więc jeżeli ktoś się wybiera a jeszcze nie ma wejściówki zachęcam do szybkiego zakupu, bo ich liczba jest naprawdę okrojona do tej magicznej 900-ki.

Na dużej sali (miejsca siedzące, nienumerowane) odbędzie sie prezentacja Recoil (muzyka + multimedia), a następnie Alan pozostanie na scenie i odpowie na kilkadziesiąt pytań. W mniejszej sali potoczy się potem impreza z muzyką Recoil, DM i pokrewną...

Alan po zejściu ze sceny uda się do czegoś na kształt VIP roomu i tam wpuszczani będą ludzie na krótkie spotkanie z Mistrzem (fotka, autograf, dwa zdaka... no wiadomo). Czy Alan zdecyduje się na wyjście do klubu - to zależy do tego jaka tam będzie atmosfera i kultura. Przede wszystkim liczy się jego bezpieczeństwo i komfort.

To kto wejdzie do VIP roomu na razie jeszcze ujawnić nie mogę, ale niebawem o wszystkim poinformujemy. Oczywistym jest fakt, że nie każdy... Taki event musiałby trwać wtedy co najmniej 1800 min. No nie da się. To co możemy obiecać to fakt, że znajomość z nami (jako organizatorami) nie będzie miała kompletnie żadnego znaczenia w tej materii. Wybór osób nastąpi na najbardziej uczciwych zasadach (oczywiście zawsze ktoś będzie niezadowolony czy poszkodowany, ale na to nie mamy wpływu)... Chcemy aby jak najwięcej z Was mogło spotkać Alana osobiście na M&G...

Razem z głównym eventem toczyć się będą malutkie dodatkowe imprezy i atrakcje: wystawy, sety DJskie, może coś więcej (koncert?!)... Ale to niebawem...

Uff.. Zapraszam :-)

ps: pewne rzeczy oczywiście ostatecznie mogą jeszcze ulec zmianie...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6749
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 23 lut 2010 21:37

Jari pisze:Przede wszystkim pytania o DM pokazują małość pytającego i jego brak szacunku do osoby Wildera.
Jari, czasami i Ty palniesz takie glupstwo, ze hej. Skad to mozesz wiedziec? Pytales sie go? Ma to z szacunkiem tyle ile nic. Przypiepszyles glupote straszna. Jak sledzisz klipy DM. Policz sobie filmy z remasters. Ilekroc Wilder tam wspomina o DM, odpowiada na pytania czy cos wyjasnia. Jakos przez zacisniete zeby nie zdaje sie tam mowic.

Napisales cos o czym teraz sam nie masz pojecia. Wilder dostal odemnie mase pytan zarowno o Depeche Mode (tak, Depeche Mode) oraz o Recoil i ogolnie pojeta muzyke. Nie jebnal mi w zeby, nie oplul ani nawet sie nie skrzywil. Odpowiedzial mi na wszystkie pytania w Pradze jakie mu zadalem. Dostal nawet pytanie odemnie, jak to mu sie naprawde ukladalo z Rudym w czasach 82-95... i zgadnij. Odpowiedzial tak samo ladnie jak Ty bys komus dzisiaj odpowiedzial, co jadles na sniadanie. Nie rob problemu za autora, zwlaszcza, ze sam autor nie zrobi z tego problemu.

Gdyby to byl przejaw braku szacunku z mojej strony do Wildera'a to raczej nie zachowalby sie w stosunku do mnie tak jak to zrobil. Bo o autografach, rozmowach o Wroclawiu, dedykacjach na winylach i wspolnym przegladaniu zdjec ktore nam zrobila Hep, moglbym zapomniec. A jednak to wszystko z Wilderem przezylem. Mimo, iz czasu bylo srednio na jeza. To Wilder znalazl dla mnie czas na ww. duperele i jeszcze ustawke na wywiad dla naszego forum i vortalu. Wiec... calm down. Spietys przez ten internet bardziej niz Alan w kontakcie bezposrednim. Przemilo, ze organizujesz ale nie rob z iglow widlow bo wyolbrzymiasz skale.

Moje pytanie techniczne - beda opaski VIP'owskie i normalne? Czy tylko jeden kolor?
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9164
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 23 lut 2010 21:42

Oj Jari Jari, Ty osiwiejesz i wylysiejesz przez to najwieksze przedsiewziecie w zyciu :D
Enjoy The Silence
Jari

Post 23 lut 2010 21:48

Slick, według Ciebie napisałem głupotę, według mnie nie. To, że dostałeś odpowiedź na swoje pytanie to tylko i wyłącznie dobra wola odpowiadającego co wcale nie wyklucza faktu, że w jego oczach nie zachowałeś sie jak buc, ale z czystej kurtuazji nie dał Ci tego odczuć. Tego też się nie dowiesz... :8 Ale śmiało: teraz zapytaj go o jego intymne stosunki z Hep (bo Fletchera już omówiłeś), zapytaj o szczegóły rozwodu, rodzaj golarki jaki używa (zachacz i o DM - zapytaj jakie nożyki wtedy używał...). Kur*a tak ciężko z 10 pytań 5 zadać o Recoil a pieć o DM przemilczeć. Taka polska mentalność - aby sobie zrobić dobrze... Your choice...

Odpowiedź techniczna: tylko organizatorzy imprezy będą oznaczeni backstage'ami AAA. Reszta osób w klubie będzie na tych samych zasadach, a to kto wejdzie do Alana dowiecie cię z czasem...
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 23 lut 2010 22:15

Jak już są szczegóły to jeszcze bardziej mi żal. ;( Może mi jeszcze odbije i się sama wybiorę :roll:
Z taką organizacją to impreza raczej nie padnie. :)

Co do pytań o DM:

Facet 15 lat jest poza zespołem, zaagażował się w swój autorski, oryginalny i niepowtarzalny projekt, a ludzie wciąż zadają pytania o DM. (Wiadomo, że wszystko zależy od rodzaju tych pytań, bo wbrew pozorom niektóre mogą się odnosić do jego obecnej twórczości i być całkowicie na miejscu).
Gdybym to ja była Alanem, to oczywiście odpowiadałabym na te pytania kulturalnie itd., ale nie oznaczałoby to wcale, że nie pozostałby pewnego rodzaju niesmak, zawód ( nie wiem jak to określić).
Jakby niepatrzeć z DM to było 12/13 lat, a Recoil prawie dwa razy więcej.
Here's where the fun begins.
Jari

Post 23 lut 2010 22:19

Alan w DM był lat 15 :8 i 15 poza...

Dla tych co to nie maja kont na FaceBooku a mają na Golden Line:

http://www.goldenline.pl/spotkanie/reco ... -2010-lodz
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 23 lut 2010 22:24

Ja się nie znam na historii DM
Ale liczyłam tak:
pierwszy udział w nagraniu 1983, odejście 1995 a teraz mamy 2010...

poza tym Recoil było także w czasach DM...
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 23 lut 2010 23:13

devotional pisze:01. Jari & Nati, Ryba + małżonka, Serek + małżonka, Maciek Werk
02. olz
03. devotional

01. Jari & Nati, Ryba + małżonka, Serek + małżonka, Maciek Werk
02. olz
03. devotional
04. DTR :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21823
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 23 lut 2010 23:43

W kwestii pytań o DM jestem tego samego zdania co Jarek.
Myślę, że dla samego Alana, DM to był tylko krótki epizod, który, owszem dał mu sporo zabawy ale nie pozwoli na spełnienie na polu muzycznym. Co innego Recoil.
To tak jak wypytywać studenta o szczegóły jego kariery w podstawówce, w taki sposób jakby jego późniejsze osiągnięcia nie istniały.
Było minęło a temat do tego drażliwy.
Ja bym się czuł jak szmata, pytając Alana o DM.
Tak bym się czuł ale to tylko ja.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 24 lut 2010 01:45

W sumie to chyba o i Recoila nie ma co pytać, bo w zasadzie jaki jest powód wydania selekta. Jeśli wychodzi się z założenia, że będą zadawane pytania z zadem związane, to dlaczego miałbym organizatora uważać za poważnego partnera :/ Jeśli nie można o DM zapytać, w kwestii muzyczno-technicznej (jako okresie dojrzewania artystycznego) to po co muzyka DM. Takie są moje odczucia.
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Jari

Post 24 lut 2010 09:52

Patrz, a ja mam setki pytań o Recoil i niekoniecznie a aspekty techniczne. A nie mam żadnego o DM bo tu już wszystko zostało powiedziane. Był w DM, odszedł z DM, nie wróci do DM. Po co to wałować temat? Czy naprawdę tylko po to aby zrobić dobrze swojej własnej ciekawości... Odsyłam na pudelek.pl albo inny pomponik... tam będzie o powrocie Alana do DM na pewno w okolicach 20 kwietniach...

Ludzie, macie wreszcie faceta w kraju, na wyciągnięcie ręki, przyjeżdża, chce się spotkać, można cyknąć fotkę (w odróżnieniu do buców z DM nie będzie się krył po kątach w hotelu - to jest recoil event, spotkanie Alana z fanami), mamy event dzień po premierze 'Selected', a więc pierwszy naprawdę promocyjny po wydaniu płyty, fajne miejsce, okazja obejrzenia spektaklu multimedialnego... to wy męczycie kalafiora o Depeche Mode jakby to było najważniejsze pytanie na świecie.

Macie swoje Depeche Mode przecież. Jak Jerry bronił Alana w dyskusjach to wtedy Alan nie był taki super (było, że przeceniam jego wartość, wkład, że gloryfikuję jego osobę - jakby co można prześedzić te wątki i poczytać co się samemu pisało tu i ówdzie...), było, że da się bez niego, że SOTU jest świetne, Ultra powala, Exciter the best... teraz nagle wszyscy chcą pytać o powrót Alana do zespołu. Czyż to nie dziwne? Setki razy juz mówił, że nie wróci, to niektórzy dalej swoje...
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 24 lut 2010 21:01

Na razie nic nie ma na Plotku, bo czytam codziennie tą inteligentną prasę. Grunt to się rozwijać :8

A tak na marginesie to w tym co pisze Jari jest dużooo racji.
Pomimo to uważam, że każdy ma prawo kulturalnie zadać takie pytania jakie go nurtują i to jest sprawa tylko i wyłącznie tej osoby oraz Alana.
Here's where the fun begins.
Jari

Post 24 lut 2010 22:14

A jednak doszły jeszcze dwie europejskie daty. Alan za namową fanów zgodził się dodać jeszcze dwa terminy w Grecji i Szwecji:

12.03.10, Barcelona, Sala Apolo
13.03.10, Madrid, Sala Macumba
19.03.10, Berlin, Meistersaal/Hansa Studios
20.03.10, Hamburg, Kulturkirche Altona
23.03.10, Antwerp, TRIX XL Club
25.03.10, Munich, Hansa 39 Club
27.03.10, Cologne, Alter Wartesaal Club
31.03.10, Zurich, Kaufleuten Club

02.04.10, Bucharest, Front The Ark Club
09.04.10, Milan, Magazzini Generali
10.04.10, Rome, Circolo degli Artisti
11.04.10, Athens, Fuzz Music Club
16.04.10, Budapest, Diesel Club
17.04.10, Praha, KC Vltavska Club
20.04.10, Łódź,Wytwornia Club
23.04.10, Paris, Le Bus Palladium
25.04.10, London, O2 Academy Islington
28.04.10, Goethenburg, Storan Club
30.04.10, Moscow, Discoteque Club

01.05.10, Ekaterinburg, Tele Club
02.05.10, St. Petersburg, Club Jagger
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9164
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 25 lut 2010 05:27

Jari, rozmowa kontrolowana?
Enjoy The Silence
Jari

Post 25 lut 2010 09:51

Czez pisze:Jari, rozmowa kontrolowana?
I tak i nie... Każdy kto spotka się z Wilderem będzie go miał na chwilę dla siebie, ale obok będzie pan 'Mariusz z Pudzianowa', Jari, Serek lub Ryba, i kilka innych osób...

Tak sobię myślę, że poproszę Widlera o to aby w serii pytań ogólnych od publiczności na scenie ustosunkował sie już na samym początku do pytania: czy wrócisz do DM (nie wróci, ale widać większość, w ramach self fetish, chce to usłyszeć koniecznie live), czy będziesz produkować nowy album DM itp ... Facet odpowie wszystkim na to jedno pytanie, które tylko mają do niego (poza mną i Hienem, bo my mamy ich więcej i nie o DM :8 ) i to załatwi temat... Unikniemy odpowiadania przez Widlera 400 razy na to samo pytanie tylko inaczej wydukane przez każdego. Dobry pomysł? Załatwia sprawę...?
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21823
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 25 lut 2010 11:27

Pomysł dobry ale i tak znajdą się ludzie, którzy będą chcieli JESZCZE BARDZIEJ ciągnąć Alana za język w stylu: "dlaczego nie?".
Jeszcze większą beke miałbym z depeszów, którzy prosili czy nawet błagaliby Wildera żeby rozwazył powrót do DM.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 25 lut 2010 11:45

Ale sobie Jari ubzdurał, że to pytanie ma paść ;( ;( :lol: ;( ;( ;(

Mam pytanie na które za chiny ludowe byś nie wpadł, a powiązane jest z DM ;( ;( :lol: :lol: ;( ;( :8
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.