Azbest

Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21706
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Re: Azbest

Post 25 kwie 2012 12:45

Bootleg audio jest, dzisiaj zrzucę.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6424
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 25 kwie 2012 21:15

dla zainteresowanych profil na FB nasz, i ostatni album z fotografiami z wczorajszego występu. po 7 latach istnienia mniej lub bardziej dynamicznego, Azbest wystąpił na żywo w mieście Łodzi. Skład: Hien, devotional i Bartini. na następnym występie widzimy Was wszystkich!

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4379
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 25 kwie 2012 21:51

na następnym występie widzimy Was wszystkich!
No będę będę już, nie wypominaj. ;(
Może
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 12 - EDYCJA IMIENIA SALVADORA DALIEGO
STATUS: ZBIERAM GŁOSY - 2/8
FINAŁ: 12 MAJA
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6424
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 25 kwie 2012 22:02

Z koncertu jutro będzie bootleg w wysokiej jakości mp3 (tak, żeby każdy odpalił, ale teoretycznie na życzenie może być w surowych wavach), na samym koncercie rozdawaliśmy demo, profesjonalnie przygotowane ;P (własne boxy, okładki, picture disc etc.). Ono też wyląduje w mp3 na naszej stronie na FB, ale też i pewnie na forum. Zawartość dema nieco inna od obydwu WWD które kiedyś tu udostępnialiśmy. Na życzenie dotłoczymy płytkę i wyślemy na adres korespondencyjny podany np. w PW ;P oglądać zdjęcia fejsbukowe! i się wpisywać, oceniać ;P
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21706
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 26 kwie 2012 02:24

Zanim zaczniemy dzielić się materiałami, małe podsumowanie.

Zagraliśmy debiutancki koncert w klubie Foto Cafe 102. Mimo kompletnego braku doświadczenia, daliśmy radę. Wprawdzie skłamałbym pisząc, że jestem w pełni zadowolony ze swojej pracy na scenie, ale zgromadzonej publiczności (około 30 osób) się podobało, ba, ludzie byli zachwyceni. Schodząc ze sceny, nie spodziewałem się raczej, że przez godzinę będziemy podpisywać nasze dema.
Nie obyło się bez technicznych potknięć (na szczęście mało szkodliwych), ale debiutowaliśmy na scenie w tym konkretnym gronie i nie pobłażając sobie zbytnio, jak na debiut wyszło bardzo przyzwoicie. Każdy z nas dał z siebie wszystko, nerwy trochę smyrały i każdy zesrał się na miękko zanim dobył oręża, ale nie daliśmy się.

Obrazek

Zespół Azbest w składzie Adrian Musiał, Bartosz Jakubowski i ja, wykonał 24.04.2012 w Foto Cafe 102 w Łodzi >

01. The Web
02. Burza Nad Miastem
03. Organizacja
04. Rozmowy Nocą
05. Może To ja
06. Nie Taki Absurd
07. Sarnie Żniwo
08. Tramwaje
09. Johnny
10. This Must Be The Place (utwór Talking Heads)
11. Orchidea
12. Technoir
13. Morze
14. Heroina Przeszłości

Przez cały koncert byliśmy wspierani wizualizacjami, nad którymi czuwała Justyna Aulak, a za konsoletą zasiadł Marcin Tkaczyk, bez którego byśmy się na tym koncercie zesrali i tyle by było grania na żywo. Tej dwójce zespół Azbest dziękuję bardzo mocno!
Ze swojej strony (nie wiem czemu akurat na tym forum, ale jakoś tak) dziękuję Bartiniemu i Devowi za wspólną jazdę bez trzymanki, której zwieńczeniem był tenże koncert, ostatnie tygodnie była na prawdę szalone i niezliczone ilości prób dały nam po dupie, ale najważniejsze, że się opłaciło. Em. bardzo pomogła nam jako autorka tekstów utworu "Orchidea" oraz "Heroina Przeszłości" (we współpracy z Initrabem) i stały bywalec i komentator naszych prób, nie mówiąc o tonie innych rzeczy. Dziękujemy!
Mam nadzieję, że na następnym koncercie Azbestu zobaczymy więcej znajomych twarzy z forum.

Tymczasem, na dniach podzielimy się naszym pierwszym pełnoprawnym demem, które rozdawane było na koncercie (nakład 30 sztuk rozszedł się w całości). Jeżeli ktoś chce fizyczną wersje, naturalnie podeślemy ją pocztą bez żadnych opłat.
Dla leniwych i zblazowanych duchem dzisiejszych czasów, udostępnimy wersję cyfrową.
Oto tracklista:

01. Rozmowy Nocą
02. Burza Nad Miastem
03. Johnny
04. Tramwaje (Wersja)
05. Heroina Przeszłości (Instrumental)
06. Technoir (Instrumental)
07. Organizacja
08. Morze (Instrumental)
09. Orchidea (Instrumental)
10. Nocą (Instrumental)

Obrazek

Wszystkie kompozycje autorstwa Deva, z wyjątkiem 5, 6 i 10, które są moje.
Część utworów doczekała się tekstów na ostatnią chwilę przed koncertem dlatego Bartini zaśpiewał/zarecytował je na koncercie a
na płycie niestety ich nie ma. Na drugim demie z pewnością się pojawią.
"Johnny" doczekał się nowego miksu, nieco bardziej "zwiewnego", mniej przeprodukowanego.
"Tramwaje" również doczekały się nowej wersji, opartej (paradoksalnie) o starą wersji demo, którą Dev wykopał kompilując składankę "Historia" (którą również się podzielimy). Nowy wokal nagraliśmy... w aucie, a dźwięki tramwajów zostały zarejestrowane nocą, przy krańcówce tramwaju nr 3.
Azbest is alive. Ciepłe przyjęcie na debiutanckim koncercie dało nam sporo do myślenia, wiemy w jakim kierunku musi iść muzyka i jak zadbać o to aby następnym razem, obyć się bez pewnych potknięć.

JARAĆ SIĘ!
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 26 kwie 2012 02:54

Ja od siebie dorzucę, że koncert Azbestu był nad wyraz przyjemny dla ucha, oka i ducha :)
Nie stoi za tym wyłącznie moja ogromna miłość do chłopaków i ich muzyki, ale także podejście wymagającego słuchacza.
Są momenty, kiedy mam ciary na plecach - gdy muzyka przyjemnie wprowadza w świat olśniewających dźwięków i słów.
Jak na przykład przy Orchidei z onirycznym klimatem i Technoir brzmieniowo zbliżonym do leniwych i uległych nut The Cure
(moje ulubione utwory)

:fletch:
Gratuluję koncertu i także tutaj ściskam każdego z osobna. Było naprawdę wytrawnie.
Klimat miejsca i muzyki zgrane i eteryczne, towarzystwo dopisało (więcej niż trzydziestka, bo pełna sala i ogródek), wokalnie wypadło bardzo dobrze, wizualizacje świetnie zrobiły tło i wpasowały się w klimat zespołu i muzyki.

A panowie przy anturażu instrumentów...budzący westchnienia :)
gwiazdy...
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6424
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 26 kwie 2012 17:35

no, Kuba pisze ładniej ode mnie ;P

wkrótce na forum wyląduje elektroniczne demo, a tymczasem uploaduję dawno stracony "singiel" Burzy Nad Miastem (wersja szeroka), który zawiera pięć wersji tegoż utworu i "stronę B" w postaci śpiewanych, a raczej mówionych przeze mnie Tramwajów. Częstować się, dwie wersje z tego "singla" jeszcze nigdy nie ujrzały światła dziennego, chociaż został on "wydany" już 4 lata temu ;P

Burza Nad Miastem CDM

Obrazek
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6424
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 26 kwie 2012 23:11

i proszę państwa, oto wersja elektroniczna naszego pierwszego oficjalnego demo (zestawy Western Works były przede wszystkim dla nas, ew. jakichśtam zainteresowanych osób, i niektóre wersje się różnią). jak Kuba wspominał, nadal niektóre utwory są instrumentalne, ale ich zwokalizowane wersje powinny się ukazać wkrótce ^^ tymczasem kto chce - niech ciągnie ^^

Azbest - 2012-Demo

Obrazek
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Jari

Post 27 kwie 2012 09:42

Słuchajcie, a moglibyście się w końcu zdecydować na jakieś jedno oficjalne wydawnictwo, bo ja już się pogubiłem w tych oficjalnych i nieoficjalnych pierwszych singlach, poszerzonych wersajch demo bez wokalu i oficjalnych demach z wokalami, ale jeszcze niepełnymi wersjami... czy jakoś tak. :/
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21706
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 27 kwie 2012 10:27

W Waszej płycie, która wychodzi od 5 lat, kupie "rough versions" umieszczanych na forum, itd, też można się srogo pogubić.
Zapodaliśmy jednego singla i niedługo zapodamy demo. Wszystko co dajemy jest oficjalne, na forum wrzucamy dla zainteresowanych.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6424
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 27 kwie 2012 16:46

Jari, to są właśnie "oficjalne wydawnictwa". Na razie tylko dwa, tj. demo i "singiel" skompilowany przeze mnie. Na demie utwory które były grane na żywo z wokalem nie mają wokalu tylko dlatego że brakło czasu na jego nagranie, albo tekst powstał na szybko bo brakowało inspiry. Western Work Demos były tylko dla nas, ale na początek wrzucałem je na forum żeby każdy złapał co to jest itd. Ale nie traktujemy ich jako oficjalnych, podobnie jak "bootlegów" z prób które kompilował Kuba i które ja z raz czy dwa tu wrzuciłem. Poza tym fakt, zrób Pan wpierw porządek u siebie (i ja czekam wreszcie na oficjal, ciągle go nie ma!), potem się przyczepiajmy. Zważ na to, że my robimy to wszystko sami.
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6424
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 27 kwie 2012 19:12

Gdyby ktoś był zainteresowany - gotowy jest już bootleg audio z koncertu. Kto chce rąsia do góry ;(
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6182
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa

Post 27 kwie 2012 20:13

No ja jestem bardzo ciekawy, jak Wam wyszło...

A co do dema i singla... W poniedziałek będę jechał cały dzień przez Polskę, wtedy oba dzieła przesłucham i później opiszę wrażenia.

Swoją drogą, przesłuchałem remix Strippeda i bardzo mi się spodobał. :fletch: Co tam jest wysamplowane (oprócz Plotek i Juniora Painkillera) - pytam z ciekawości?
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6424
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 27 kwie 2012 20:41

link na pmie ^^
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Jari

Post 27 kwie 2012 21:33

Moi drodzy biegnę z wyjaśnieniem sytuacji zespołu C+. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że mnie ręce wiąże kontrakt, który daje zarówno obowiązki jak i prawa i głównie z tego powodu nie ukazało się jeszcze nic nowego. Niemniej jednak materiał jest zarejestrowany i w tym roku na pewno poajwi się na rynku. Najpierw będzie to singiel 'Digital Claustrophobia', potem drugi singiel 'My Lovely Fetish Toys' / 'Somewhere In Between', a potem album. Do jesieni może to wydać wytwórnia i jeżeli zaakceptuje moje warunki to super (to z ich powodu wstrzymane jest wydanie już o 2 lata), jak nie to ja na jesieni będę to mógł zrobić sam w sposób dla mnie najlepszy. Stąd całe zamieszanie. Niemniej jednak nigdy nie dawałem czegoś takiego jak oficjalne demo, półdemo, oficjalny bootleg będący w sumie demo czy wreszcie oficjalne demo nie będące demem tylko promo itp itd. Nie napisałem tego, żeby Wam doj***ć (choć widzę, że panowie artystowie przykrztusili się jednak lekko i poczuli w obowiązku dowalić mi zamiast rzeczowo odpowiedzieć) tylko po to aby ustalić pewien timeline (ach ten facebook) Waszych poczynań, które staram się śledzić, a w których się nieco pogubiłem. Tyle... Zbytnia nadinterpretacja tego co napisałem. Ale ok, spoko, o nic już nie pytam...
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21706
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 27 kwie 2012 21:41

To jest forum, my tu wszystko wrzucamy trolololo :]
Na takiej samej zasadzie jak Ty wrzucałeś pojedyncze dema tylko Dev ma hopla na punkcie robienia z tego konkretnych "wydawnictw".
Bożeny były bootlegami z prób, tylko Mintaj tego słuchał. Oficjalnie mamy teraz jedno demo, na którym znajduje się 10 najlepszych kawałków. Ludzie dostawali je na koncercie, feedback zwykłych słuchaczy jest zadowalający, zwłaszcza, że całość była wyprodukowana w spartańskich warunkach. W zasadzie nie wiem czemu jeszcze nie ma tu linka z wersją mp3, Dev miał otagować.
Póki co korzystamy z faktu, że jesteśmy kompletnie niezależni. Plusy i minusy są wiadome.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11478
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 27 kwie 2012 21:54

Malkolit pisze:Swoją drogą, przesłuchałem remix Strippeda i bardzo mi się spodobał. :fletch: Co tam jest wysamplowane (oprócz Plotek i Juniora Painkillera) - pytam z ciekawości?
Toś Pan nieźle spóźniony masz zapłon że dopiero odsłuchałeś :D

sample:

Depeche Mode - "Blasphemous Rumours" (wykorzystane pętle z samymy bitem, i pętle z bitem, basem i "trąbkami"), Junior Painkiller (w intro mego remiksu bas, w outro ten arabski motyw)
Cypress Hill - "I Wanna Get High" (w intrze ta "syrena", do obczajenia tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=UxrljsaGrqc )

Mi się z kolei podobają inne wersje Burzy z maxi singla, żałuję teraz że nie zdecydowałem się na całkowicie własne brzmienie bez sampli. Chłopaki sami fajnie to zrobili.

P.S. Prosiłbym o link do bootlegu z koncertu ;)
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21706
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 27 kwie 2012 22:41

Stripped, donczjułory ;)
Możesz jeszcze zrobić inne remiksy, zachęcam.
Wersje Burzy z singla są wszystkie autorstwa Deva, tą samą paczkę (minus Tramwaje) dostałem od Ejdriena 3 lata temu i poznałem Azbest trolololo.

Ok, bootleg z wtorku już dostępny.
Jeżeli ktoś chce, call me.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4379
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 27 kwie 2012 23:34

To ja poproszę ^^
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 12 - EDYCJA IMIENIA SALVADORA DALIEGO
STATUS: ZBIERAM GŁOSY - 2/8
FINAŁ: 12 MAJA
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21706
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 27 kwie 2012 23:37

Musicie chwilę poczekać bo niestety trzeba było poprawić wszystkie tagi i dodać brakującą okładkę.
Wszystko się wrzuca i zaraz będzie!
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn