Sporty zimowe

Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16672
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Re: Sporty zimowe

Post 24 mar 2024 12:45

Mnie podczas tego wywiadu też zrobiło się tak potwornie żal, iż Pan Rudziński odchodzi, że aż łzy się zakręciły.
Genialny sezon Krafta. To jest skoczek kompletny. Cieszy, że mój ulubieniec Kobayashi wciąż w formie. Mam nadzieję, że wygra jeszcze niejedną kryształową kulę i nie jeden medal. Miło było znów oglądać inną japońską legendę skoków, Noriakiego Kasai. Cieszy mnie też taki kosmiczny wyskok formy na koniec sezonu Hubera, któremu przez cały sezon ewidentnie nie szło. Widać było podczas hymnu, jak bardzo był wzruszony. Fajnie, że takie kraje jak USA i Włochy mają skoczków zdolnych zadomowić się w czołówce.
No i cieszy wysoka forma Zniszczoła. Wreszcie i on zasmakował tej przyjemności stania na podium wśród największych.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9107
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 24 mar 2024 14:07

Ten sezon pokazal jak wiele radosci daja nam skoki i jak nalezy doceniac wszystkie osiagniecia. Wydawali mi sie, ze w pewnym momencie najwieksze sukc3sy nie robily juz wrazenie. Mam nadzieje, ze ten rok to zmienil.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2842
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 24 mar 2024 18:00

Głos Rudzińskiego towarzyszy mi przy okazji oglądania konkursów skoków od końcowych lat podstawówki. Więc nie będzie przesady w stwierdzeniu, że kończy się pewna epoka.