Delta Machine

Najlepszy utwór na Delta Machine

Welcome To My World
2
7%
Angel
0
Brak głosów
Heaven
3
11%
Secret To The End
1
4%
My Little Universe
0
Brak głosów
Slow
0
Brak głosów
Broken
1
4%
The Child Inside
0
Brak głosów
Soft Touch/Raw Nerve
1
4%
Should Be Higher
12
44%
Alone
1
4%
Soothe My Soul
2
7%
Goodbye
0
Brak głosów
Long Time Lie
1
4%
Happens All The Time
1
4%
Always
1
4%
All That's Mine
1
4%
 
Liczba głosów 27
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4429
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Re: Nowa płyta Depeche Mode (2012)

Post 03 mar 2012 23:27

To ma być jakiś żart? Będzie płyta w stylu R'n'B?!
No, ja tam na tajnikach produkcji muzycznej ani innych takich rzeczach się nie znam, ale.............. jakby nie było, to ten typson będzie drugim producentem, więc jego rola przy tworzeniu albumu nie będzie tak duża jak Benny Hilla, toteż myślę, że nie ma co się obawiać, że będzie to brzmiało jak tanie radiowe erenbi.

No i jestem nawet hepi, że będzie więcej kompozycji Gahana, ponieważ bardzo podobają mi się one.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6195
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa

Post 03 mar 2012 23:36

Też jestem ciekaw tego, co stworzył Gahan. Było nie było, najlepsze utwory z PTA są jego autorstwa. Ze wszystkich panów on jest najbardziej rozwojowy. Może będzie bardziej rockowo (jak Corrupt, czy kiedyś Useless)?
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4429
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 03 mar 2012 23:45

Ano, parę rakowych akcentów bym przyjął z otwartymi jajami, byle nie za dużo, bo to brzmiałoby jak parodia, ale jak wspomniałeś parę takich Uselessów czy Corruptów byłoby całkiem fajne.
No zobaczy się, nie czekam może na ten album z wypiekami (ani nawet z budyniem), bo mając wuj wie jakie oczekiwania łatwo o rozczarowanie, ale jestem optymistą.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6195
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa

Post 03 mar 2012 23:48

Ja też niczego nie oczekuję. Przyjmę wszystko z dobrodziejstwem inwentarza - potem zobaczy się, czy ugościć, czy wywalić za drzwi. Nie chcę z góry niczego zakładać.
Awatar użytkownika
Dor!s
Posty: 45
Rejestracja: 30 sty 2012 14:10

Post 07 mar 2012 13:18

A ja to bym chciała taką powtórkę z Songs of Faith and Devotion albo Violator:)
I żeby Dave nie pojechał Elvisem,wystarczy na live'ach.
Perkusja-jak najbardziej jestem za tylko bez gospel no i żeby Alan się pokazał:)
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4429
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 07 mar 2012 18:05

Komu i gdzie miałby pokazać się on?
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI
Awatar użytkownika
Dor!s
Posty: 45
Rejestracja: 30 sty 2012 14:10

Post 07 mar 2012 23:04

mintaj pisze:Komu i gdzie miałby pokazać się on?
Skoro mowa o nowej płycie... .
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4429
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 07 mar 2012 23:23

Ale on tam przecież niepotrzebny, przecież DM radzą sobie po jego odejściu bardzo dobrze, jak nie lepiej niż z nim.
A Ultra i Exciter zjadą Violka i SOFAD bez popity. :roll: <ucieka przed ortodoksyjnymi fanami>
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI
Awatar użytkownika
Dor!s
Posty: 45
Rejestracja: 30 sty 2012 14:10

Post 08 mar 2012 13:23

Nigdy nie pisałam,że płyty po Alanie były beeeee.Lubię i to bardzo natomiast pisałam gdzieś,że zdecydowanie wolę wcześniejsze DM-jak dla mnie V. i SOFAD to płyty bez wątpienia genialne zwłaszcza ta druga.
Taka moja tęsknota za starym DM się odezywa i tyle.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21817
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 08 mar 2012 21:34

"Stare" DM is dead, jeżeli ktoś za tym tęskni to ma pecha.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16797
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 10 mar 2012 20:23

Dokładnie. Drugiego Violator czy SOFAD na pewno nie będzie.
Jari

Post 12 mar 2012 08:02

Podczas sesji nagraniowej jeden z fanów będzie mógł spędzić dzień z zespołem, a następnie poleci prywatnym samolotem wraz z zespołem na pierwsze dwa koncerty. Kim będzie ów człowiek? Uczestnik 'American Riviera Wine Auction', na rzecz której M. L. Gore ufundował taką właśnie nagrodę (w z związku ze wsparciem dla 'Direct Relief International').
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room

Post 12 mar 2012 12:07

Pjetja G. zdaje się też coś dla naszej Edytki G. zrobił. Jak to towarzycho się popije to może być ciekawie :roll: :8
I've been watching You...
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 05 kwie 2012 23:11

Malkolit pisze:
Jari pisze:Pierwszym producentem będzie Ben Hillier z grupy 140dB. Rolę drugiego producenta przejmie... Sandy Vee - producent Britney Spears i Rihanny (?!?!!!?).
To ma być jakiś żart? Będzie płyta w stylu R'n'B?! :shock: :/

Więcej propozycji Gahana? Jestem za (byleby Gore za dużo przy nich nie majstrował). Sądząc po ilości dem, może być znowu masa dodatków do właściwego albumu (b-side'y, bonusy itp.).
jak nagraja kilka nowych Ghostow i Corruptow
Miło by było, ale wolałbym, żeby cała płyta była w miarę składna i nadawała się do odsłuchania bez przeskakiwania (SOTU taka nie jest). Coś pewnie będzie, ale... :roll:
litosci, nigdy wieciej SOTU, to jest gorsze poza zajawkami od Speak & Spell.
Przerazila mnie Wasza newsowa wiadomosc ze to ma produkowac ktos tam ktos tam od B.Spears i tej Ruhany czy jak jej tam z wielkim czolem
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 05 kwie 2012 23:13

Jari pisze:Podczas sesji nagraniowej jeden z fanów będzie mógł spędzić dzień z zespołem, a następnie poleci prywatnym samolotem wraz z zespołem na pierwsze dwa koncerty. Kim będzie ów człowiek? Uczestnik 'American Riviera Wine Auction', na rzecz której M. L. Gore ufundował taką właśnie nagrodę (w z związku ze wsparciem dla 'Direct Relief International').
czyli drozsza opcja niz bilet VIP :P
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11545
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 06 kwie 2012 00:41

Wikipedia pisze:Sandy Julien Wilhelm, known professionally as Sandy Vee, is a French songwriter, disc jockey and music producer.[2] Originally a disk jockey and producer within the house genre, he began working with pop artists in 2009. He has produced for international artists such as Britney Spears, Ne-Yo, Rihanna, Taio Cruz, Katy Perry, The Black Eyed Peas, and David Guetta.[3][4]

Sandy Vee won Best Dance Recording at the 2011 Grammy Awards for Rihanna's "Only Girl (In the World)". He was also nominated in the category Album of the Year for Katy Perry's Teenage Dream.
No to zastanawiam sie czy to będzie kolejny krok w kierunku przejścia w bardziej mainstreamowe nurty (kolejny po zatrudnieniu Stardust do remiksu PJ '11) :roll:
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21817
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 06 kwie 2012 12:49

Ludzie, ogarnijcie się ;)
To jest producent a nie kompozytor, nie będzie tak, że Gore od raz zacznie wywijać dupą i kręcić się na rurze w koronie z ledowych lampek. To jest pierwszy raz kiedy współpracują z kimś takim więc póki co nie ma żadnych podstaw żeby rzucać mięchem.

bARREL, fajnie Cię znowu widzieć, uderzasz na Springsteena?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 06 kwie 2012 19:54

A witam :) thnx za pamiec :P
Hien pisze:bARREL, fajnie Cię znowu widzieć, uderzasz na Springsteena?
Si, Praha w lipcu, szkoda ze z Rybnikowym live GNR to sie pokrywa...
mysle tez o Mansonie 3 dni pozniej (ale to zalezy od materialu na nowej plycie) bo Wrecking Ball Bossa uznaje za bardzo udany, taki remake z czasów The Rising i przygrywek z Session Band
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21817
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 06 kwie 2012 19:58

No, ja miałem już bilety kupować, ale chyba nic z tego nie będzie. Boli mnie to strasznie bo również mi się nowa płyta Bossa baaardzo podoba. Zobaczymy. Jeżeli za miesiąc lub dwa będą jeszcze bilety (co jest wątpliwe) to może się spotkamy ;)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 06 kwie 2012 19:59

zostaly resztki stojacych - to nie pod scena...niestety