Gry komputerowe

Lircze

Post 01 lut 2024 21:25

Grałam jeszcze ostatnio w Titan Quest ale jej nie przeszłam, nie miałam czasu a potem zapomniałam o tej grze. Najlepiej gra mi się łucznikiem i tak zazwyczaj buduję postać pod łucznictwo.
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4362
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 01 lut 2024 21:26

No jedynka była wspaniała w swoim czasie - grałem w nią 15 lat temu, później nie za bardzo wracałem, więc cięzko mi stwierdzić jak mogła się zestarzeć.

Co do nowych systemów to nie wiem za bardzo o co chodzi, bo widzę, że wisi na GOGu, w opisie widnieje info, że działa na nowszych systemach i nawet ktoś tam napisał, że chodzi mu jak złoto na windowsie 10
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 12 - SOON
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16668
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 01 lut 2024 21:27

Mam wielką sympatię do Minecrafta. Niby to gra, w której nie jarzę, o co chodzi, ale grafika mnie rozwala. Mój syn gra i nie wiem o co chodzi, ale lubię patrzeć. Boję się w tą grę zagłębić. Bo graficznie mnie urzeka.
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4362
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 01 lut 2024 21:27

Ja sobie pokupowałem teraz same stare gry na Switcha, zatem regularnie wracam do Gothica 2, starych Star Warsów, a z nowszych oczywiście Alien Isoaltion. Na PC tłukę Texa Murphy'ego i Dune 2000.
Kurde, zastanawiam się czy nie nadszedł już dobry moment na zakup PRZEŁĄCZNIKA
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 12 - SOON
Lircze

Post 01 lut 2024 21:34

shodan pisze:
01 lut 2024 21:27
Mam wielką sympatię do Minecrafta. Niby to gra, w której nie jarzę, o co chodzi, ale grafika mnie rozwala. Mój syn gra i nie wiem o co chodzi, ale lubię patrzeć. Boję się w tą grę zagłębić. Bo graficznie mnie urzeka.
Tam można robić wiele rzeczy. Można rąbać drewno, kopać w jaskiniach i nie tylko, można znaleźć węgiel, redstone, złoto a nawet diamenty. Można uprawiać ogród, nurkować w morzu, budować domki, schrony, wszystko co sobie wymyślisz. Można też tworzyć wszelkie mechanizmy, watro zaopatrzyć się w jakieś modyfikacje. Można jeździć na koniu oraz świni. Zbierać jajka od kury i zabijać krowy i świnie na mięso. Tworzy się również narzędzia, broń i zbroję. Zabija się potworki typu zombie, szkielety itp. Naprawdę ta gra wciąga. Można grać też ze znajomymi przez internet. Ja głównie gram tak sama dla siebie na trybie kreatywnym aby budować bo mam nieskończenie wiele bloków różnych materiałów.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21672
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 01 lut 2024 21:38

mintaj pisze:
01 lut 2024 21:27
Ja sobie pokupowałem teraz same stare gry na Switcha, zatem regularnie wracam do Gothica 2, starych Star Warsów, a z nowszych oczywiście Alien Isoaltion. Na PC tłukę Texa Murphy'ego i Dune 2000.
Kurde, zastanawiam się czy nie nadszedł już dobry moment na zakup PRZEŁĄCZNIKA
Dla mnie jeden z najlepszych zakupów w życiu. Słowa nie oddają tego, jak zajebista jest ta konsola.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16668
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 01 lut 2024 21:56

    Lircze pisze:
    01 lut 2024 21:34
    Tam można robić wiele rzeczy. Można rąbać drewno, kopać w jaskiniach i nie tylko, można znaleźć węgiel, redstone, złoto a nawet diamenty. Można uprawiać ogród, nurkować w morzu, budować domki, schrony, wszystko co sobie wymyślisz. Można też tworzyć wszelkie mechanizmy, watro zaopatrzyć się w jakieś modyfikacje. Można jeździć na koniu oraz świni. Zbierać jajka od kury i zabijać krowy i świnie na mięso. Tworzy się również narzędzia, broń i zbroję. Zabija się potworki typu zombie, szkielety itp. Naprawdę ta gra wciąga. Można grać też ze znajomymi przez internet. Ja głównie gram tak sama dla siebie na trybie kreatywnym aby budować bo mam nieskończenie wiele bloków różnych materiałów.
    Ja to wszystko wiem. Lubię patrzeć jak gra syn, lubię patrzeć, jak grają gościowie z filmików syna, np. wojan. To jest mega przyjemna gra. Ale nie gram, bo się boję wsiąknięcia. A i tak mam w co grać - 1k godzin w The Long Dark. Absolutnie topowym uniwrsum ostatnich lat. I nie tylko. Do tego różne tytuły Alien.
    Lircze

    Post 01 lut 2024 22:21

    A ja myślałam że 60h przy Titan Queście to dużo :D
    Awatar użytkownika
    devotional
    Posty: 6423
    Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
    Ulubiony utwór: Master And Servant
    Lokalizacja: bezdomny

    Post 01 lut 2024 22:37

    Ja klasycznie, pograłem w święta i trochę po, przyjdzie następne Boże Narodzenie to znowu pogram. Odechciało mi się zupełnie
    Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
    Awatar użytkownika
    shodan
    Posty: 16668
    Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
    Ulubiony utwór: Halo

    Post 01 lut 2024 23:02

    Ja mam wiele tytułów, w które nie gram, ale wspominam z niesamowitym kultem albo lubię oglądać w wykonaniu innych graczy z rozkoszą.
    Lircze

    Post 01 lut 2024 23:13

    Chciałabym pograć w na prawdę coś epickiego ale boję się o swój komputer. Może po studiach XD
    Awatar użytkownika
    Hien
    Posty: 21672
    Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
    Lokalizacja: Sam's Town

    Post 02 lut 2024 00:19

    Lircze pisze:
    01 lut 2024 22:21
    A ja myślałam że 60h przy Titan Queście to dużo :D
    Wujek ma 100h oglądania jak syn gra XD
    "Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn