Chat

Awatar użytkownika
Disease
Posty: 457
Rejestracja: 15 lut 2005 23:03
Lokalizacja: warsaw

Chat

Post 08 gru 2005 04:48

Wpadłam sobie tu tylko na chwilkę, aby odrobinkę potrąbić, rozwinąć pawi ogon i popuszyć się z kilku powodów:
TRĄBU TRĄBU TRĄBU TRĄBU TRĄBU :!: :!: :!: :!: :!:
* Dwie doby temu przyszło na świat nieco spóźnione, ale za to jakże wyczekane, moje chrzestne dzieciątko :D . Waży 3300 g, jest zdrowe jak rybka, na imie dostanie Lena, a na drugie Martynka (ale ciiiii ;) ). Madzia, czyli jej mama, czuje sie świetnie, cioteczka alias mama chrzestna potyka się z dumy o własny ogon ;) , za to szanowny tatuś bynajmniej nie zachowuje sie na swoje, ekhm, czterdziesci pięc lat :/ ...
* Mała, moja psiapióła od pierwszej babki z piasku (eh, nie ma to jak wspomnienia pierwszej wspólnej piaskownicy, grabek, łopatki :lol: ), wychodzi za mąż :fletch: . Wprawdzie dopiero za dziewięć miechów, ale już są po zaręczynach, więc Arturo siem nie wymiga :twisted: . Zresztą, takiego faceta jak on można szukac długo i namiętnie, ale się go nie znajdzie :/ . Anyway, wesele planuja na sto dziesięć osób :shock: , ale zanim wychylę zdrowie państwa młodych, czeka mnie wieczór panieński z wiadomo czym :twisted: i prywatny tequill'owy maraton z Małą w jej nowym domu w Wołominie :angel: .
* Po dwumiesięcznej przerwie znów zaczęłam łazić na aeroby :D . Poza fat-burn'em wybrałam aero-boxing, czyli aerobik z elementami boxu, który polecam wszystkim Paniom :) . Jeżeli macie kogoś, komu chętnie skopałybyście du*pę, to jest okazja jedna na milion :D . Ja ostatnio wyobrażałam sobie moja szefowa z P&G i mimo morderczego tempa, poszło mi całkiem oko :P .
* Akcja desant na czarne Superstary zakończyła sie absolutnym sukcesem :D . Wycieczki po sklepach ofitowały w liczne niepowodzenia (nie ma takiego numeru :evil: ) lub budziły zniechęcenie (Jakiej ceny oczekuje pani po "najmodniejszym modelu damskich Adidasów"? Trzysta osiemdziesiąt zł chyba nie jest zbyt wygórowana :shock: :?: ). Wypięłam sie więc na wszystkie stołeczne sklepy i zamówiłam butki w sklepie internetowym z siedziba w Gorzowie Wielkopolskim ;) . Konkretna obsługa, dostawa w ciągu trzech dni, przesyłka gratis, cena niemal o połowę niższa :D . Tak więc teraz pełzam sobie po tonącej w głębokich kałużach Wafce w ślicznych, nowych, wymarzonych Adasiach :D .
* Na zakończenie mojego nudnego posta dodam, że znalazłam sobie również butki na Sylfka :) . Wprawdzie nie mam ani sukienki, ani pończoch, ani jakiegoś landynkowatego futrzaczka, nie wspominając o miejscu, gdzie mogłabym sie udać w celach opijania, że jestem rok starsza, ale cio tam :lol: . Butki są długie, śnieżno-bielusie, na wysokiej srebrnej szpilce, wygodniutkie i pasują idealnie :D . A resztę jakos sie dopasuje :lol: .
* Mój następny pościk będzie miał w istocie szatański numerek :twisted: ...
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 08 gru 2005 06:23

@Diz, fajniutki ten pościk :D
w jej nowym domu w Wołominie
Uwazaj na siebie, to pewnie mafia :lol:
Poza fat-burn'em wybrałam aero-boxing, czyli aerobik z elementami boxu, który polecam wszystkim Paniom
Wszystko fajnie, ale na taką zabawę musiałabym do stolycy jeździć ;) Pomimo tego, ze moje tereny okoliczne razem wzięte mają podobno więcej terenu, ludzi, usług itd niz wawka, na próżno tu szukać tak wyszukanych sportów :| Za to znów mam karnecik na basen, na który czasem nawet udaje mi się pojechać w doborowym towarzystwie :D I czasem nawet nad moją głową cwiczą takie zwykłe panie, nie super lachonki, aerobiczek tradycyjny ;)
ale już są po zaręczynach, więc Arturo siem nie wymiga
Ekhm...pod warunkiem, ze komukolwiek o tym fakcie powiedział, i nie spieprzy sobie za granice na przykład :roll: Co w niektórych przypadkach okazuje sie byc całkiem niezłe w rezultacie ;)


Piszę sobie te sowa z kociskiem mruczącym na kolanach, który ogrzewa mnie pomimo zimnej pluchy za oknem :grins: A teraz do robotki pora się szykować, dzis próby, koledy, śpiewanie, granie...;)
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 08 gru 2005 06:57

Dziń Dybry :D
Jestem w cudnym nastroju bo przespalam bite 9 godzin,w koncu sie wyspalam i czuje sie miodzio :)
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 09 gru 2005 22:02

Dobranoc, pchły na noc, karaluchy pod poduchy, a szczypawki na zabawki :P I wbrew pozorom jestem trzeźwa :D
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 11 gru 2005 10:51

jezusier personalny, ja nie mam na nic czasu! :x
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 11 gru 2005 10:53

Moze tak zatrzymać czas?
Czasami wszystko tak szybko sie dzieje,za szybko :roll:
Od miłości do nienawiści jeden krok.....
Awatar użytkownika
RaV
Posty: 269
Rejestracja: 07 sie 2005 21:20
Lokalizacja: Stolica

Post 11 gru 2005 16:49

Czas zatrzymuje sie w naszych wspomnieniach... Ciagle podrozujemy, przenosimy sie w czasie...
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 11 gru 2005 17:07

Powiem jedno: chce wiecej takich łykendów :grins: Choc przede mną czeka 20 zaproszeń na jutro do zrobienia, recznie, muszę powycinać 40 skrzydełek, 20 tułowi (tułowów? :D ), 20 główek, wo par fryzurek, to wszystko ładnie przykleić, wykończyc srebrnym zelopisem, to jednak warto było te dwa dni spedzic na słodkim nicnierobieniu w doborowym towarzystwie :)
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 11 gru 2005 17:33

kawoszka pisze:Moze tak zatrzymać czas?
moj kolega powiedzial niedawno ze czas tak naprawde nie istnieje, ze to tylko ludzie go sobie wymyslili........
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
pimpf_101
Posty: 358
Rejestracja: 11 mar 2005 12:32
Lokalizacja: z kapy węża

Post 11 gru 2005 17:43

olz pisze:
kawoszka pisze:Moze tak zatrzymać czas?
moj kolega powiedzial niedawno ze czas tak naprawde nie istnieje, ze to tylko ludzie go sobie wymyslili........
Ide o zakład, ze ten kolega ma nadwage.
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 11 gru 2005 17:46

:|
ja naprawde rozumiem ze mozna byc czesto sarkastycznym tak jak ja.
ale nie rozumiem jakim cudem mozna byc ZAWSZE sarkastycznym :S:S:S
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 11 gru 2005 17:46

w sumie kropki po ostatnim wyrazie 'wymyślili' napisane przez olz sugerują że jednak nie ma...
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 11 gru 2005 17:47

Erw, a co ty taki łagodny jesteś dzisiaj? :D
Awatar użytkownika
pimpf_101
Posty: 358
Rejestracja: 11 mar 2005 12:32
Lokalizacja: z kapy węża

Post 11 gru 2005 17:48

olz pisze::|
ja naprawde rozumiem ze mozna byc czesto sarkastycznym tak jak ja.
ale nie rozumiem jakim cudem mozna byc ZAWSZE sarkastycznym :S:S:S
Po tym co napisałaś wynika, ze sama NIE SKĄPISZ kilogramów...
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 11 gru 2005 17:49

chrzan sie:P <ocenzurowalam troszku :P>
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
pimpf_101
Posty: 358
Rejestracja: 11 mar 2005 12:32
Lokalizacja: z kapy węża

Post 11 gru 2005 17:54

Spadaj, to był rusek, co sam jadał. (chrzań się, to był rusek, co sam jadał)
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 11 gru 2005 17:56

Dajcie se siana,grubasy jedne :roll: :twisted:
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 11 gru 2005 17:56

Teraz widze,ze to nie tylko ja na forum mam nadwagę i zauważam obiektywność chamstwa pimpfa srimpfa :)
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 11 gru 2005 17:57

zalozmy klub Obiektywnych Grubasow Zauwazajacych Chamstwo Pimpfa Srimpfa :/:/:/






<-- haaaa! szatanska liczba! gargh! szatan! 666! precz z hydraulikami!
[kumaci wiedza o co chodzi:D]
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 11 gru 2005 17:58

Wg mnie to taki nowy sposób terapii, odchrzanianie sobie nawzajem na temat kilogramów...podejrzewam zresztą, że są one urojone :P