Hey / Kasia Nosowska

Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Hey / Kasia Nosowska

Post 20 wrz 2005 20:25

Nosowska zawsze lubilam, ma w sobie babka te iskre, potrafi czasami jeszcze dobrze przeniesc swoje mysli na papier. Lubie posluchac. ;)
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 20 wrz 2005 20:27

Ale zobacz zdjecie Nosowskiej na ich stronie (hey.art.pl). Myslalam, ze umre jak to zobaczylam… jeszcze za czasow jej blond wloskow, staralam sie byc tolerancyjna i jej to wybaczyc, ale teraz wyglada jak jakis cholerny cherubinek.
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21801
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 paź 2019 08:18

Mam jakąś alergię na śpiewającą Nosowską. Mówiąca Nosowska bardzo spoko, ale w muzyce nigdy mnie nie kręciła. Heya nigdy nie słuchałem (ale szanuję) natomiast solowa Nosowska już trochę przesiąknięta pozerstwem.

U mnie leci Jori Hulkkonen, fajna elektronika.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8173
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 18 paź 2019 16:59

Hien pisze:
18 paź 2019 08:18
Mam jakąś alergię na śpiewającą Nosowską. Mówiąca Nosowska bardzo spoko, ale w muzyce nigdy mnie nie kręciła. Heya nigdy nie słuchałem (ale szanuję) natomiast solowa Nosowska już trochę przesiąknięta pozerstwem.

U mnie leci Jori Hulkkonen, fajna elektronika.
Dlatego słuchałem całości, ale z tej Mileny to już jestem pewien, że jedynie pojedyncze utwory są całkiem względne. Zaletą jej pierwszych płyt jest na pewno świeżość brzmienia jak na polskie warunki, niektóre piosenki też ponadprzeciętne, ale ogólnie dalej średnia nie jest za wysoka.
DEPESZWIZJA 13: EDYCJA LATAJĄCEGO DILDA 69 KLAUSA WIESE
STATUS: oczekiwanie na głosy
PRZESYŁKI: 3/8
FINAŁ: 23/24 maja