Snooker

Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9146
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Snooker

Post 27 kwie 2021 15:22

Chlopaki, znajdzie sobie jakis temat zastepczy na 2 dni, bo ja tu raczej nie zajrze. Mam szanse, wiec jade do Sheffield na mistrzostwa swiata w Snookerze.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8177
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 27 kwie 2021 16:55

Nie ma O'Sullivana, to... w sumie dalej warto, bo Crucible Theatre to jest jedno z kanonicznych miejsc dla snookera, dobre wrażenia się szykują. ;)
DEPESZWIZJA 13: EDYCJA LATAJĄCEGO DILDA 69 KLAUSA WIESE
STATUS: oczekiwanie na głosy
PRZESYŁKI: 3/8
FINAŁ: 23/24 maja
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21807
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 27 kwie 2021 17:03

Zazdro. Ja cały czas oglądam na Eurosporcie. #teamrobertson
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16773
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 27 kwie 2021 18:31

Taki to pożyje. :)
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6194
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa

Post 27 kwie 2021 18:54

Gratki, Czez, cieszę się, opowiedz później jak było :)
Tymczasem od jutra zaczynają się MP w szachach - i znów wiele godzin transmisji, wywiadów, czatowania :)
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11537
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 27 kwie 2021 19:25

Czy to oznacza mniejszą aktywność na forum Melki?

Bo myślę jak tu wypełnić lukę pod nieobecność Czeza ale muszę wiedzieć kogo brać pod uwagę
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6194
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa

Post 27 kwie 2021 20:36

Nie, Stripped, jak będę miał dość naszych zadymiarzy na czacie (a ostatnio, niestety, dają popalić niczym Nowakieca ;( ), to chętnie tu wpadnę, tu na pewno jest lepsza atmosfera.
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16773
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 27 kwie 2021 22:27

Żeby w szachach zadymiarze?
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21807
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 28 kwie 2021 09:17

No i co Czez, jedziesz?

Ja się wczoraj koszmarnie wymęczyłem na drugiej sesji meczu mojego faworyta. Bolą takie chwile. Za niecałe dwie godziny trzecia sesja.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9146
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 29 kwie 2021 08:58

Jestdm. Dajcie troche czasu na ogarniecie glosowan.
Snooker... no coz... Hien sie na tym zna, nie wiem czy jeszcze ktos tutaj.
Nie raz juz bylem na turnieju snookerowym. Widzialem gre praktycznie wszystkich co wazniejszczych graczy z ostatnich kilku dekad, mam zdjecia i autografy wielu z nich ale w Crucible jeszcze nigdy nie bylem. I podejrzewam, ze pewnie dalej by tak bylo, gdyby nie pandemia. Troche to ironiczne, ale dzieki temu moglem pojechac do tego tygla, do swiatyni snookera. I przezycie bylo niesamowite. Nie chce Was zanudzac, ale po prostu bylem w siodmhm niebie. Mali tego...
Jesli tylko kilka spraw sie ulozy pozytywnie, to powinienem jeszcze tam pojechsc w poniedzialek na final.
Jak cos Was szczegolnie interesuje to pytajcie.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16773
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 29 kwie 2021 09:03

Tylko pozazdrościć Czez. :)
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21807
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 29 kwie 2021 09:19

Gratulacje Czez, też bym chwytał taką okazję! Napisz w wolnej chwili na jakich meczach byłeś i jak to generalnie wygląda od strony publiki (również od sanitarnej, bo jestem ciekawy jak to jest ogarnięte). Były jakieś komentarze wśród ludzi na temat sukna? Bo z tego co widzę, niezłe jaja czasami odchodzą, gracze mają straszne problemy z wbijaniem. Zakładam, że przez Covid nie było absolutnie żadnej opcji żeby spotkać się z graczami, ale potwierdź ;)
Spróbuję Cię wyłapać na transmisjach Eurosportu.

Ja wczoraj miałem dzień pełen wrażeń jako fanatyk Neila Roberstona i przeciwnik Judda Trumpa. Niestety Kangur przegrał, ale za to Murphy rozgromił Trumpa, co mnie bardzo ucieszyło, bo facet dawno nie dotarł tak daleko w istotniejszym turnieju. Na finał (na którym może Czez będziesz), obstawiam Selby'ego i Wilsona. I obawiam się, że będzie powtórka z zeszłego roku i Wilson przegra w finale, bo Selby jest po prostu nie do zatrzymania. Z drugiej strony, nie takie cuda się działy.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9146
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 29 kwie 2021 10:27

Na mistrzostwach bylem pierwszy raz i jesli wszystko wypali, to bede w poniedzialek na finale ( oby nie skonczyli w niedziele )
Wsrod publiki nie slyszalem zadnych komentarzy na temat sukna, ale tez ogladam transmisje w tv i znam temat. Z tego co zauwazylem, to Wilson narzeksl najbardziej.
Covid: test mialdm zrobiony na godzine przed wehsciem i to byl jeden z warunkow. Ponadto trzeba wypelnic papiery w razie czego: kto skad itp. No i oczywiscie ograniczona liczba publucznosci pkus maseczki, odkazanie rak - taki jakby obecny standard.
Jesli chodzi o kontakt z graczsmi... komplegna izolacjs. Nie ms opcji zdjdcis czy autografu. I to jest ta gorsza strona pandemii. Ale tak jak pisalem wczesniej, dzieki temu wogole udalo mi sie tsm pojechac, wiec nie narzekam.
Hidn, wysle Ci pare zdjec na priv.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6194
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa

Post 29 kwie 2021 13:20

Kiedyś bardzo lubiłem oglądać snookera, to było w czasach gimnazjalno-licealnych, trochę nawet w studenckich, potem jakoś moje zainteresowanie przygasło. Zawsze podziwiałem szalonego O'Sullivana, Selby i jego zimna krew budził uznanie, irytowali mnie powolni Ebdon czy Dott (ja jestem flegmatyczny, ale to jak oni grali to już było przegięcie). Teraz to tylko czasem pośledzę wyniki (mniej grę) i coś tam poczytam.
Gratulacje, Czez, to na pewno wielkie przeżycie znaleźć się w takim miejscu i móc obserwować wybitnych zawodników. Życzę Ci, żebyś i na finał się dostał. Na pewno będziesz miał dużo do opowiedzenia :)

Shodan, na temat zadymiarzy szachowych jeszcze Ci odpowiem, ale to w kolejnym poście; dużo jest do opowiedzenia ;)
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8177
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 29 kwie 2021 16:09

Trochę tego snookera oglądam i nie ukrywam, że Mistrzostwa zawsze najczęściej mnie przyciągają do oglądania. Choć ostatnio nawet Hendry zagrał w jednym z turniejów i ten jego pierwszy mecz po przerwie też widziałem ;)

W sumie to chętnie oglądam i O'Sullivana i Williamsa, podoba mi się takie wariactwo w tym zazwyczaj spokojniejszym świecie snookera.
DEPESZWIZJA 13: EDYCJA LATAJĄCEGO DILDA 69 KLAUSA WIESE
STATUS: oczekiwanie na głosy
PRZESYŁKI: 3/8
FINAŁ: 23/24 maja
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9146
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 29 kwie 2021 17:07

No i jade na final.
Dragon, wczoraj najwieksze oklaski zebral wlasnie Williams zs swoja interreakcje z publicznoscia. Nie kto inny jak on zapowiedzial bodajze 2 lata temu, ze jak wygra turniej masters, to na konferencje przyjdzie bez ubrania. I slowa dotrzymal.
Melki, Selby to zawsze wlazenenie na stol. Alez sie wczoraj naogladalem jak sie ukladal.
A Ebdon...kilka lat temu bylem na turnieju Scotish Open w Glasgow i mecz Ebdona byl jedynym, ktorego nie obejrzalem do konca. Wychodzilem z sali juz grubo po polnocy a tam konca jeszcze nie bylo widac. Z publiki to juz chyba tylko rodzina jego i oponenta tam byla 😁
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21807
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 29 kwie 2021 17:10

Czez gratulacje, super sprawa! Będę Cię wypatrywał w trakcie relacjii.

O'Sullivan to klasa. Zawsze mu kibicuję,
chyba że gra z którymś z moich faworytów, albo akurat mam na niego hejt ;) Na pewno lepiej mi się ogląda jego wariacką, często nawet bezmyślną grę, niż Selbyego, którego szanuję, ale czasami szlag mnie trafia kiedy gapi się na bile pół godziny. Jestem w stanie sobie wyobrazić jak siada na Shoot-Oucie.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9146
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 29 kwie 2021 23:55

Haha. Rakieta to cool gosc. Raz skonczyl gre kolo poludnia. I przepadl. Okazalo sie, ze do poznego wieczora cwiczyl przy stole. W pewnym momencie wychodzi jakis koles opatulony, zakapturzony i zaraz jak przekroczyl drzwi na dwor przystanal, zeby zapalic papierosa. Patrzymy... a to Ronnie. Podszedlem do niego i spokojnie mi sie podpisal, ale zdjecia odmowil. W sumie jako jedyny. No ale facet caly dzien walil sobie w kulki, wygladal jakby go ktos wydrzemnal, no i fajeczka... piekny obrazek sportowca do zapozowania... ale i tak mam zdjecie zrobione z partyzanta, jak mi akurat sie wpisuje.
A propo O'Sullivana, to byla do kupienia bila z jego autografem w Sheffield. "jedyne" 50 funtow 😎
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9146
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 05 maja 2021 00:55

Final mistrzostw swiata... bylem, widzialem i jestem wniebowziety. Jakbym zaczal opowiadac to by nocy braklo. Taka jedna dygresja.. w poniedzialek 3 maja, w dniu finalu, zaczeli sprzedawac bilety na przyszloroczne mistrzostwa, ktore sa w kwietniu. Dojechalem do domu i chcialem kupic na nastepny rok, ale... juz wyprzedane. Czyli w tej kwestii wszystko wrocilo do normy przedpandemicznej. Tym bardziej sie ciesze, ze tam bylem, a probowalem juz od kilku lat.
A propo, taka mala ciekawostka: sala byla zapelniona kibicami w 100 procentach. I byla to pierwsza impreza sportowa w Wielkiej Brytanii z pelnym udzialem publiki od 14 miesiecy..
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9146
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 30 kwie 2023 19:36

Wlasnie trwa final mistrzostw swiata, w ktorym Mark Selby gra z Luca Brecelem. Marka podziwialem na zywo w finale 2 lata temu. To jesg gracz z najwyzszej swiatowej polki. Z drugiej strony Luca, ktory przebojem dotarl do finalu. Nigdy nie byl w finale mistrzostw swiata, ba, nigdy nie przebrnal 1 rundy. Tym razem to wlasnie jemu kibicuje.
Enjoy The Silence