Best of Forum (edycja filmowa)

Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21807
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Best of Forum (edycja filmowa)

Post 18 sie 2022 10:46

Ja wiem, że Mentos chciał ten temat zakładać, ale zanim on to zrobi, to zdążę sam nakręcić film i dostać za niego oscara.
Na razie zakładam po to żeby się rozeznać, kto chciałbym brać w tym udział, możliwe że nikt xD

Oglądanie filmów, to już nie takie hip hop, tutaj nie da się przy okazji w pracy, czy w podróży, tzn da się, ale trochę nie o to chodzi.
To będzie bestka, w której należałoby dać dużo czasu na ogarnięcie tematu. Nie wiem ile osób będzie chciało brać w tym udział, ale obstawiam przynajmniej miesiąc na film (u Mentosa dwa zanim w ogóle przeczyta listę propozycji). Ja ze swojej strony zgłaszam chęć brania udziału w tym przedstawieniu.

Wpisujcie miasta (jeśli ktoś jest z Warszawy, to niech wpisze chociaż Sochaczew).
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11537
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 18 sie 2022 10:53

Ufff pufff, gruby temat. Tu może być ciężej, z muzyką łatwiej bo chyba większość z nas z grubsza ciągle czegoś słucha i lubi poznawać nowe rzeczy, ostatni seans filmowy zaliczyłem chyba przy okazji wyjścia do kina a kiedy ostatnio widziałem coś co zrobiło na mnie wrażenie? Nawet nie pamiętam, niemniej spróbować można.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21807
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 sie 2022 10:54

Patrząc jak się czasowo miała rozkładać ta ewentualna bestka, to trochę nie ogarniam obaw Murzyna xD
Chyba kilka ulubionych filmów masz? Na więcej tu i tak nie będzie miejsca i czasu i chęci.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16773
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 18 sie 2022 11:03

Dla mnie obejrzenie filmu to żaden problem. Jak ktoś powie, że w miesiącu nie jest w stanie poświęcić 1,5h na film, to padnę ze śmiechu. Tym bardziej, że zaraz przyjdzie okres jesienno-zimowy.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21807
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 sie 2022 11:16

Swego czasu moja wrzutka Carpentera popchnęła przynajmniej dwie (trzy?) osoby do obejrzenia Ucieczki z NY, więc tym bardziej nie widzę problemu żeby w tym temacie miały być jakieś grube problemy. Tak jak Wuja napisał, zbliża się okres siedzenia pod kocem z wielkim kubkiem herbaty/kawy.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4423
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 18 sie 2022 11:19

Ponieważ nie znam sie na filmach to z chęcią wezmę udział. Tylko nie wyskakiwać mi tu z jakimś hipsterstwem z MUBI ani jakimiś Szatańskimi Tangami bo się wkurwię
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21807
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 sie 2022 11:33

Ja, jako absolwent Filmoznawstwa, powinienem Was zasrać ambitnym kinem eksperymentalnym lub, bo co się pierdoIlić, awangardowym, najlepiej ze Skandynawii, żebyście się sami od tego posrali. Na szczęście, zawsze odstawałem od tego towarzystwa i, o ile wiedze przyjąłem z radością, to z biegiem lat mój gust w filmach jedynie się uprościł. Ostatnio byłem na Top Gunie 2 i doskonale się bawiłem, mam nadzieję, że to niektórych uspokoi xD
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16773
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 18 sie 2022 11:39

Byleście nie wrzucali współczesnych polskich "bardzo śmiesznych" komedii, szczególnie z Adamczykiem w obsadzie, bo będę pluł jadem na wszystkie strony nie gorzej niż Czez w bestkach muzycznych.
A kino skandynawskie jest spoko.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21807
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 sie 2022 11:46

Szczerze mówiąc, to wolę już obejrzeć polską komedię romantyczną, niż jakiś mega artystyczny, pretensjonalny film puszczany tylko na tajnych pokazach niezależnego kina. W zasadzie jestem otwarty na wszystko, mogę nawet obejrzeć film Vegi, jeśli ktoś taki wrzuci (mimo, że Vegi i jego kina nie cierpię), albo, nie wiem, Gulczas a jak myślisz xDDD
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16773
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 18 sie 2022 11:49

A daj pan spokój.
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4423
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 18 sie 2022 11:51

Nie no, aż tak to bym nie szarżował w swoim przypadku. xd Z Vegą próbowałem być na bieżąco, gdy te jego filmy szybko trafiały na streamingi, w sumie to było dość abstrakcyjne doświadczenie, ale raczej nie mam zamiaru go powtarzać
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21807
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 sie 2022 11:58

To na razie mamy 3 chętnych i Murzyna, który boi się, że nie da rady obejrzeć tych filmów w pół roku xD Obstawiam, że Dragon chyba tez by się pisał.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8177
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 18 sie 2022 12:10

Zaklepuję filmy Vegi i śmieszne niskobudżetowe reklamy wód mineralnych. Wchodzę w to

Obstawiam, że moja metoda na tę zabawę to byłoby po prostu jedno obejrzenie, ale takie naprawdę poważne - w ogóle rzadko kiedy wracam do filmów tak na serio serio (już częściej do spektakli jak jeszcze się je gra lol).

Miasto: Szczawno-Zdrój
DEPESZWIZJA 13: EDYCJA LATAJĄCEGO DILDA 69 KLAUSA WIESE
STATUS: oczekiwanie na głosy
PRZESYŁKI: 3/8
FINAŁ: 23/24 maja
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11537
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 18 sie 2022 12:20

Hien pisze:
18 sie 2022 11:58
To na razie mamy 3 chętnych i Murzyna, który boi się, że nie da rady obejrzeć tych filmów w pół roku xD
Nic takiego nie napisałem, w ogóle wyjąłeś moje słowa z kontekstu ale ok. Gorsza sprawa że jak chcemy jakiś film wrzucić to jednak należałoby znaleźć łatwo dostępne dla wszystkich źródło by mogli go obejrzeć, ja parę platform vod mam wykupionych ale nie wiem jak inni.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21807
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 sie 2022 13:04

Dla mnie to nie jest problem, bo każdy proponowany przeze mnie film jestem w stanie Wam dostarczyć w pliku.

Swoją droga, Dragon wspomina o teatrze, to ja się zapytam, czy Teatr Telewizji się liczy jako film? xD
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4423
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 18 sie 2022 13:11

Moim zdaniem ta, aczkolwiek Filmweb z jakichś przyczyn twierdzi inaczej. Ale tym to bym się nie przejmował, bo nikt nie ma tam problemów z obecnością programu Kuby Wojewódzkiego w bazie. xD
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8177
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 18 sie 2022 13:16

Jak chcesz wrzucić coś więcej niż po prostu rejestrację tego, co grali na scenie to ja bym to spokojnie za film uznał xd
DEPESZWIZJA 13: EDYCJA LATAJĄCEGO DILDA 69 KLAUSA WIESE
STATUS: oczekiwanie na głosy
PRZESYŁKI: 3/8
FINAŁ: 23/24 maja
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9147
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 18 sie 2022 14:07

Glasgow sie melduje. Wchodze w to. Na dzien dobry mam w glowie milion tytulow filmow, ktore chcialbym Wam rekomedowac. Teatr telewizji? Jak najbardziej. A seriale? Nie mowie tu, ze ktos mialby obejrzec wszystkie odcinki M jak milosc od poczatku, ale jakos w ujeciu calosciowym takie produkcje jak np. Stawka wieksza niz zycie?
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21807
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 sie 2022 14:17

Nie wiem, czy seriale, to jest coś co można w wyczerpujący sposób przedstawić przy użyciu odcinka, lub dwóch. Zresztą, Stawkę to chyba tu wszyscy znają?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8177
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 18 sie 2022 14:25

Z serialami skończy się jak z grami. Bez poznania w pełni to nie ma sensu, oglądanie pojedynczego odcinka jak oglądanie gameplaya.
DEPESZWIZJA 13: EDYCJA LATAJĄCEGO DILDA 69 KLAUSA WIESE
STATUS: oczekiwanie na głosy
PRZESYŁKI: 3/8
FINAŁ: 23/24 maja