Sanah

Lircze

Sanah

Post 18 sty 2024 14:54

Dobra, tutaj można wypowiedzieć się o Sanah, ewentualnie hejtować jej twórczość. Osobiście uważam, że denerwują mnie w jej tekstach słowa typu "sorka" "tańcować" "hardkorowo" jakby na siłę próbowała dojść do młodszego grona. Jedyny plus to to, że śpiewa poezje bo to nie jej teksty. Mam wrażenie jakby jej teksty pisała osoba z zaburzeniem osobowości czy coś. Wnerwia mnie też to jak ona się wypowiada w wywiadach, albo jest nieogarnięta albo udaje. Myślę, że to drugie żeby o niej było głośno. Ceny biletów na koncerty też są absurdalnie drogie. Głos przeciętny, niczym się niewyróżniający.

A Wy co myślicie?
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16672
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 18 sty 2024 14:57

Teksty mnie nie interesują. A do muzyki nie doszedłem, tzn. ona do mnie nie dotarła, bo za bardzo przeszkadza mi w tym mega wkur.wiający wokal Sanah.
Moja żona ją uwielbia. Ale ona się nie zna. No prawie, bo Taylor jednak lubi.
Lircze

Post 18 sty 2024 15:00

Ona chyba bardziej dociera do nastolatek tak myślę, jest bardzo radiowa przez to.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21674
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 sty 2024 15:05

No nie wiem, na moim wallu widziałem sporo ludzi w moim i prawie moim wieku, którzy wysrali się na bilety na Sanah na tej jej kuriozalnej trasie za śmieszne kwoty. To jest jak dżuma, nie oszczędza.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2842
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 18 sty 2024 15:11

Z postaciami takimi jak Sanah jest ten problem, że są nadmiernie i skutecznie promowane. Muzyka chwytliwa, teksty niezbyt wymagające, aranżacje i wokal przeciętne, ale wszystko sprzedawane w hurtowych ilościach i za duże pieniądze. W sumie nic nowego i nic zaskakującego.
Z drugiej strony to m.in. Sanah sprawiła, że komercyjnych rozgłośni radiowych unikam jak ognia.
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6423
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 18 sty 2024 15:53

Przypomnę, że Savannah wyprzedała CAŁY Stadion Narodowy, to jednak wyczyn w Polsce. Poza tym śpiewa z takimi ludźmi jak Podsiadło czy Bambino, od paru lat to tutaj gwarant sukcesu.

Still jej nie znoszę, byłem latem na Litwie a tam radio grało Ale Jazz, litewskie. Porzygać się szło.
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21674
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 sty 2024 15:57

Ale Jazz traktowałem jeszcze neutralnie, wydawało się, że to będzie jednorazowy hit i ewentualnie jakiś dyplom uznania na Fryderykach. Ale potem rozeszło się szpetne "El Dorado", te wyprzedane koncerty z biletami w cenie wątroby i Męskie sranie badge of honor. Ale i tak najgorszy w tym wszystkim jest ten nosowy wokal. Doznaję fizycznego bólu, kiedy słyszę te dziewczynę.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6423
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 18 sty 2024 15:58

Bilety w cenie wątroby xDDDDD
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4364
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 18 sty 2024 16:56

dejmien pisze:
18 sty 2024 15:11
Z postaciami takimi jak Sanah jest ten problem, że są nadmiernie i skutecznie promowane. Muzyka chwytliwa, teksty niezbyt wymagające, aranżacje i wokal przeciętne, ale wszystko sprzedawane w hurtowych ilościach i za duże pieniądze. W sumie nic nowego i nic zaskakującego.
Z drugiej strony to m.in. Sanah sprawiła, że komercyjnych rozgłośni radiowych unikam jak ognia.
No z nią to był się zdaje taki motyw, że jej stary jest wysoko postawionym dyrektorem gdzieś tam, więc możemy założyć, że miał hajs i znajomości, by zapewnić córeczce niezły początek kariery.
W sumie wyrąbane w nią, teksty i wizerunek adresowane w kierunku ludzi, którzy pracują w HRach oraz oglądają program Kuby Wojewódzkiego, muzyczka w sumie ujdzie. W polskich radiostacjach jeszcze nie tak dawno temu lansowano w ciul gorsze rzeczy, a i tak w sumie już wolę ją od zupełnie nudnej i nijakiej Taylor.

Inna sprawa to to, że mam tego farta, że unikam miejsc, w którym można ją usłyszeć, więc jestem nieco uprzywilejowany hhyyyhu]y
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 12 - EDYCJA IMIENIA SALVADORA DALIEGO
STATUS: ZBIERAM UTWORY - 4/8
TERMIN: 6 MAJA
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8100
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 18 sty 2024 18:34

Podzielam zdanie dejmiena i Seby. Artystyczna kreacja tej laski to mało ciekawy produkt, ale włożono w to mnóstwo pieniędzy, odwalono bardzo dużo działań promocyjnych. Faktycznie, gdyby siedzieć cały czas przed telewizorem czy na okrągło słuchać radia, to można by dostać wścieku. Widać też brak sensownej strategii długofalowej. Generyczny pop, potem równie nijakie maltretowanie poezji, teraz trochę ciekawiej, ale i tak bez szału. Mimo to nie ma tu pretensjonalności i parcia na coś więcej (jak u TS), a niektóre kawałki są naprawdę dobre. Tym lepiej można ją odbierać, im rzadziej ma się z nią do czynienia.