Jakiego systemu operacyjnego używają Devotees?

Jakiego OSu używasz?

Windows 7 [experymentarium?]
8
27%
Windows Vista [we wszystkich wersjach]
5
17%
Windows XP [we wszystkich wersjach]
8
27%
Windows 2000
0
Brak głosów
Windows ME
0
Brak głosów
Windows '98
1
3%
Windows '95 (powrót do korzeni)
1
3%
Windows 3.11 (forum wczytuje się 5 godzin xD)...
2
7%
DOS (na necie siedzę u kumpla ...)
0
Brak głosów
Linux [w każdej wersji]
3
10%
MacOSX [albo coś w ten deseń]
2
7%
 
Liczba głosów 30
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 05 lip 2005 01:18

Oczywiście Windows XP prof., i zadowolona jestem bardzo:) Kiedyś miałam Win2000, koszmar zupełny...
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6445
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 05 lip 2005 07:54

Chcialem jeszcze dodać Windows 2003 Serwer, ale kto z tego korzysta..?
Bardziej pasowalby DOS + Norton Commander, ja pamiętam jak na kompie nie mialem przez pewien czas OSu, to pocinalem w Test Drive 3 i Wolfenstein 3D... to byly czasy... :roll:
Ew. Może ktoś ma Macintosha (smacznego! :D ) ale to jest trochę dziwny sprzęt... Linux jest ogólnodostępny i darmowy, mniej awaryjny od Windowsa i ludzie często go wybierają, aczkolwiek mój znajomy postanowil się na Mandrake'a przeżucić (będąc posiadaczem Windowsa XP), zainstalowal, trudem pościągane sterowniki też zarzucil, i wszystko mu padlo :) . Przy Linuksie jest ZA DUŻO roboty. A to wiadome że w standardzie biąrąc komputer w jakimkolwiek sklepie ze sprzętem i tak dostaniemy jakiegoś Windowsa. NT trochę nie pasuje w tej ankiecie, chyba że ktoś go ma ale wątpię :) . A obserwując wyniki, widzę żę większość forumowiczów zlalama opory - wszyscy bowiem których znam mówią że WinXP to pomylka. Ale też zależy jaki... Ew. pod koniec roku obecnego ma się ukazać nowiutki Windows - Longhorn, pewnie wszyscy slyszeli, ale jak ma być taki jak poprzednicy... Nikt nie jest doskonaly, wszystkie Winy mają jakieś wady, ale '98 (SE!!) jest uważam najstabilniejszy do pracy z programami i niektórymi grami, ale wiadomo - technika idzie do przodu, i sprzęt (raczej jego zgodność) i glównie gry wymagają pracy na wyższych i bardziej usprawnionych systemach... Dlatego i tak 3/4 ludzi ma Windowsa XP. Nie bo jest dobry. Bo jest KONIECZNY. Jak mialem jeszcze wcześniej Wina95 nie narzekalem, chodzilo... ale nie mialem neta :D :D . Moje zdanie ostatecznie - Windows '98 jest do tej pory najlepszym i najbardziej udanym systemem operacyjnym Microsoftu. :) Dziękuję.
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Post 05 lip 2005 10:31

devotional pisze:Ew. Może kto� ma Macintosha (smacznego! :D ) ale to jest trochę dziwny sprzęt... Linux jest ogólnodostępny i darmowy, mniej awaryjny od Windowsa i ludzie często go wybierają, aczkolwiek mój znajomy postanowil się na Mandrake'a przeżucić (będąc posiadaczem Windowsa XP), zainstalowal, trudem po�ciągane sterowniki też zarzucil, i wszystko mu padlo :) . Przy Linuksie jest ZA DUŻO roboty. A to wiadome że w standardzie biąrąc komputer w jakimkolwiek sklepie ze sprzętem i tak dostaniemy jakiego� Windowsa.
[...]
Nikt nie jest doskonaly, wszystkie Winy mają jakie� wady, ale '98 (SE!!) jest uważam najstabilniejszy do pracy z programami
[...]
Moje zdanie ostatecznie - Windows '98 jest do tej pory najlepszym i najbardziej udanym systemem operacyjnym Microsoftu. :) Dziękuję.
Prosze bardzo.
Jezeli WinShit98 jest najlepszy, to ja nazywam sie David Gahan. Stary, ten system ma takie dziury w zabezpieczeniach, ze pierdniecie muchy jest w stanie zmusic cie do reinstalki.

Przy Linuksie jest za duzo roboty, bo producenci sprzetu wlaza w dupe mikromiękkiemu, robiac stery tylko pod niego.

A poza tym sklep "nie dla idiotów" od jakiegos czasu "fabrycznie" instaluje w sprzedawanych u siebie klaptokach Linuxa
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6445
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 05 lip 2005 12:46

No to prześlij mi pocztą swój autograf, bo wokalistę dM bardzo lubię :D :D :lol: :haha:
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
NiNa
Posty: 346
Rejestracja: 14 sty 2005 20:23
Lokalizacja: Twin Peaks

Post 05 lip 2005 16:16

XP
Anonymous

Post 10 lip 2005 00:28

BTW ten gościu co uważa Win98 za stabliny system jest mistrzem :D :D :D

EDIT : Sorry -> wczoraj bylem wlany i zły na siatkarzy :)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6748
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 10 lip 2005 00:33

Mozesz sie na wstepie wyrazac trcohe inaczej w stosunku do innych niz ciołki? Zluzuj troche :/
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Anonymous

Post 10 lip 2005 00:35

patrz wyżej
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6748
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 01 wrz 2005 01:27

Kumplowi wczoraj zainstalowalem neostrade, a dzisiaj juz zadzownil z ryjem ze ma syfy w kompie... poklepalem go po glowce i wgralem na nowo winde xp tym razem ze zintegrowanym service packiem 2 :P + firewallek

smiga jak zloto i zaden antyvir nie jest potrzebny
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
SuNsHinE
Posty: 336
Rejestracja: 01 lip 2005 15:14
Lokalizacja: się bierze zasada nieoznaczoności heisenberga ??

Post 04 wrz 2005 18:25

windows xp professional sp2..... nie ma na chwile obecna lepszego systemu....
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Post 03 lut 2006 01:34

Dzisiaj w koncu zainstalowalem linuxa :) Konkretnie Ubuntu, a jestem tak zielony w kwestii linuxa, ze nawet zadnego programu nie potrafie zainstalowac :p

I ide juz spac, jutro sprobuje zainstalowac psi :p
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 03 lut 2006 09:03

Bartini :arrow: proszę,proszę.....zaskoczył mnie kolega :)
Bardzo dobrze,Linux jest miodzio :!:
Tylko nie wiem co takiego moze sprawiać Ci trudność w Linuxie....jest prosty jak drut ;)
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Post 03 lut 2006 10:10

kawoszka pisze:Bartini :arrow: proszę,proszę.....zaskoczył mnie kolega :)
Bardzo dobrze,Linux jest miodzio :!:
Tylko nie wiem co takiego moze sprawiać Ci trudność w Linuxie....jest prosty jak drut ;)
nie potrafie zainstalowac psi z pliku tar.gz, rozpakowalem do /home/bartini/, wlaczam terminal, przechodze do katalogu w ktorym jest rozpakowane psi, robie ./configure i dupa, pisze ze nie mam uprawnien do "make" w tym katalogu...

najsmieszniejsze jest to ze root tez nie ma tam uprawnien...
Awatar użytkownika
JIGGA_SOUND_GEAR
Posty: 501
Rejestracja: 05 maja 2006 19:46
Lokalizacja: wytwór pana A. Wilder'a zmontowany w MUTE Records

Post 07 maja 2006 11:56

Windows XP PRO przez którego cierpiałam męki.
Ostatnio przez 3 dni pobierałam aktualizacje, instalowałam programy.
Wybrałam się nawet opierniczyć panów z neostrady i ewentualnie dowiedzieć się dlaczego ciągle mi siada połączenie.
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 07 maja 2006 11:59

No i jakie efekty?
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Post 07 maja 2006 12:09

Taki efekt ze linux kladzie na lopatki systemy Gatesowe
Awatar użytkownika
JIGGA_SOUND_GEAR
Posty: 501
Rejestracja: 05 maja 2006 19:46
Lokalizacja: wytwór pana A. Wilder'a zmontowany w MUTE Records

Post 07 maja 2006 13:56

Oni się tym zajmą. Taaaa... prędzej mi komp spłonie
MontanaDM

Post 10 maja 2006 22:26

Korzystam z Windows XP Proffesional Service Pack 2 aczkolwiek moja miłość nazywa się Windows 98
Awatar użytkownika
gilles
Posty: 259
Rejestracja: 29 sty 2005 21:43
Ulubiony utwór: Enjoy the silence

Post 11 maja 2006 12:41

Bartini pisze:Taki efekt ze linux kladzie na lopatki systemy Gatesowe
a jakiego linuxa uzywasz?
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Post 11 maja 2006 12:57

Ubuntu "breezy badger"