Złość u Devotees

Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8100
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 25 lut 2024 23:11

Robienie afery z niczego, ale niech tym razem posty zostaną. Parę dodatkowych osób w dobrej wierze ostatnio to wyjaśniało, bez skutku.
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4364
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 25 lut 2024 23:11

Ja mogę najwyżej przeprosić za punkt drugi
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 12 - EDYCJA IMIENIA SALVADORA DALIEGO
STATUS: ZBIERAM UTWORY - 4/8
TERMIN: 6 MAJA
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9107
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 25 lut 2024 23:15

Hien, skoro pyrasz o opinie innych, to z mojego punktu widzenia Lircze ma racje. Tyle mam do powiedzenia.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21674
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 25 lut 2024 23:18

W czym?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Lircze

Post 25 lut 2024 23:25

Dragon pisze:
25 lut 2024 23:11
Robienie afery z niczego, ale niech tym razem posty zostaną. Parę dodatkowych osób w dobrej wierze ostatnio to wyjaśniało, bez skutku.
Czekam na cytaty kto to wyjaśniał. Bo ja tylko widziałam i czytałam to że 3 chłopa się na mnie po prostu rzuciło słownie
Awatar użytkownika
Livv Depeszkaa
Posty: 287
Rejestracja: 22 lut 2024 22:16
Ulubiony utwór: Blue Dress i wiele innych

Post 25 lut 2024 23:28

Chciałam powiedzieć, że nie miałam na myśli żadnego wpraszania się w jakiekolwiek forumowe zabawy czy w ogóle społeczność. Sama forum znalazłam jakiś czas temu szukając miejsca z Polskimi słuchaczami DM, do dyskusji muzycznych i zawiązania jakiś kontaktów. A w kwestii ligi to też nie jest dla mnie rzecz najważniejsza, więc jeśli nie mam dostępu do brania w niej udziału, to zrozumiem odmowę. Sama słucham DM od trzech lat, sporo też jest rzeczy jakie mam od nich do przesłuchania. Zrozumiem, jeśli jest to za małe doświadczenie względem innych. Nie chciałam sprowokować żadnej afery, jedynie byłam ciekawa na czym polega sama zabawa. Z miejsca przepraszam, jeśli w jakiś sposób moje zachowanie zdenerowało innych, nie miałam tego na celu.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21674
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 25 lut 2024 23:33

Ja też pilnuję się żeby nie wywołać żadnej afery, ale widać nie umiem.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4364
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 25 lut 2024 23:33

Livv Depeszkaa pisze:
25 lut 2024 23:28
Chciałam powiedzieć, że nie miałam na myśli żadnego wpraszania się w jakiekolwiek forumowe zabawy czy w ogóle społeczność. Sama forum znalazłam jakiś czas temu szukając miejsca z Polskimi słuchaczami DM, do dyskusji muzycznych i zawiązania jakiś kontaktów. A w kwestii ligi to też nie jest dla mnie rzecz najważniejsza, więc jeśli nie mam dostępu do brania w niej udziału, to zrozumiem odmowę. Sama słucham DM od trzech lat, sporo też jest rzeczy jakie mam od nich do przesłuchania. Zrozumiem, jeśli jest to za małe doświadczenie względem innych. Nie chciałam sprowokować żadnej afery, jedynie byłam ciekawa na czym polega sama zabawa. Z miejsca przepraszam, jeśli w jakiś sposób moje zachowanie zdenerowało innych, nie miałam tego na celu.
Jestem rozsierdzony tą wiadomością i domagam się kategorycznych przeprosin
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 12 - EDYCJA IMIENIA SALVADORA DALIEGO
STATUS: ZBIERAM UTWORY - 4/8
TERMIN: 6 MAJA
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8100
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 25 lut 2024 23:39

O cytaty trzeba pytać Bossa, bo ten wątek (dodam, że słusznie) został wycięty. Uruchamianie dramy dzisiaj w stylu łapania za słówka to nie najlepszy pomysł. Nikt nie ma złych intencji. Nikt tu nikogo nie atakuje personalnie.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21674
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 25 lut 2024 23:42

Przepraszam za wszystko co mogło z mojej strony być odebrane jako złośliwe (jakkolwiek głęboka by to musiała być interpretacja). Na bank nie miałem nic złośliwego na myśli. Postaram się ograniczyć moją obecność na forum do tematów gdzie nikomu nie nadepnę na odcisk (świadomie lub nie).
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4364
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 25 lut 2024 23:45

Trochę nie kumam zarzutów o rzekomy elityzm, dosłownie co trzeci post HIENY w temacie DM to szkalowanie przedstawicieli subkultury depeszowców
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 12 - EDYCJA IMIENIA SALVADORA DALIEGO
STATUS: ZBIERAM UTWORY - 4/8
TERMIN: 6 MAJA
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16672
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 25 lut 2024 23:57

Coś mnie widzę ominęło. Ja tylko ze swojej strony napiszę, że cieszę się, iż są na tym forum nowe osoby, bo ile można gadać z tymi samymi zgredami słuchającymi DM od +20 lat. ;)
Co do ligi to uważam, że każdy może grać. Jedyny wymóg to znać dyskografię, żeby wiedzieć, na co głosować. Więc jeżeli Livv zna albumy i chce dołączyć do ligi to zapraszam.
Lircze prawdą jest, że dołączyłaś niejako awaryjnie w połowie rozgrywek, ale dobrze się stało, bo od początku chciałem, żebyś dołączyła.
Co do udziału w innych tematach to się nie wypowiadam, bo nie są moje.
Lircze

Post 26 lut 2024 00:05

Ale ja nie jestem w grze jako ja tylko jako ktoś inny. To nie jest to samo. Skoro ktoś miał wątpliwości bym zagrała w ligę to ja mam teraz wątpliwość czy chcę aby typiara dołączyła do depeszwizji.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8100
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 26 lut 2024 00:13

W lidze każdy jest jako konkretna osoba, nie ma głosowania za kogoś. Koniec końców zdanie decydujące zawsze ma osoba, która odpowiada za daną zabawę forumową. Pozostałe opinie powinno się wręcz ignorować pod tym względem, chyba że faktycznie ktoś ma konstruktywne argumenty za tym, by ktoś nie grał. Być może te opinie można było odebrać jako zbyt konkretne, ale koniec końców efekt jest pozytywny. Shodan przemówił, sprawa zakończona.

Na forum, na którym są dorośli ludzie, raczej nigdy nie chodzi o "nie, bo nie", szkoda na to czasu.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21674
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 26 lut 2024 00:20

Umówmy się, że ja niczego nie proponowałem, nie moje zabawy, nie moje decyzje. Z udziału w lidze mogę nawet zrezygnować, jeśli innym będzie się lepiej grało. To są tylko zabawy na forum internetowym.

Przyznam, że przeraża mnie w jakim kierunku to wszystko zmierza i chyba powinienem sobie zrobić przerwę od tego forum.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9107
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 26 lut 2024 07:02

Hien pisze:
25 lut 2024 23:18
W czym?
Przeczytaj jeszcze raz co Lircze nspissla, to bedziesz wiedzisl w czym :D
A traz biedny chlopczyk chce zabrac zabawki i isc do domu :P
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6423
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 26 lut 2024 07:38

Nie zauważyłem, by na Lircze ktoś tutaj naskakiwał :|
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11461
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 26 lut 2024 08:12

Ja przez Was niedługo nie będę w ogóle się kładł spać bo ledwo się człek odwróci już go jakaś inba omija :-)

Ja wiem że Boss chciałby abyśmy zachowali względny ład i porządek na forum ale może wystarczyło rozstawić towarzystwo po kątach zamiast wycinać wątek :p ew. przenieść całość do nowego tematu "inba 25.02.2024" xD
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9107
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 26 lut 2024 08:15

Dobrze mowisz
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2842
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 26 lut 2024 08:20

Właśnie zdziwiłem się trochę, bo wszedłem na forum i nieprzeczytanych nagle zrobiło się ponad sto wiadomości, gdzie przed momentem było tylko kilka, a wieczorem stan stopniał do kilkunastu. Więc musiało być intensywnie. Sugeruję jeszcze założyć wątek "inba roku" i zrobić ankietę XD