Złość u Devotees

Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21674
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Re: Re:

Post 26 lut 2024 08:33

Czez pisze:
26 lut 2024 07:02
Hien pisze:
25 lut 2024 23:18
W czym?
Przeczytaj jeszcze raz co Lircze nspissla, to bedziesz wiedzisl w czym :D
A traz biedny chlopczyk chce zabrac zabawki i isc do domu :P
Nadal nie wiem i Ty chyba też nie wiesz.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16672
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 26 lut 2024 08:38

Lircze pisze:
26 lut 2024 00:05
Ale ja nie jestem w grze jako ja tylko jako ktoś inny. To nie jest to samo.
W lidze grasz jako Lircze. I nie ma już o czym mówić. Teraz masz wpływ na wyniki jak każdy z nas. W tej zabawie są do spełnienia jakieś podstawowe wymogi, czyli znajomość dyskografii. W Depeszwizji jak słusznie zauważył Mintaj wystarczy tylko umieć czytać i pisać. I mieć chęci do uczestnictwa. Wiec nie wiem, czemu komuś zakazywać udziału. Ja uważam, że im więcej ludzi chce grać tym lepiej.
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4364
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 26 lut 2024 09:29

Czez pisze:
26 lut 2024 07:02
Hien pisze:
25 lut 2024 23:18
W czym?
Przeczytaj jeszcze raz co Lircze nspissla, to bedziesz wiedzisl w czym :D
A traz biedny chlopczyk chce zabrac zabawki i isc do domu :P
Konkretna i merytoryczna wypowiedź na najwyższym możliwym poziomie
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 12 - EDYCJA IMIENIA SALVADORA DALIEGO
STATUS: ZBIERAM UTWORY - 4/8
TERMIN: 6 MAJA
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11461
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 26 lut 2024 10:12

Lircze pisze:
26 lut 2024 00:05
Ale ja nie jestem w grze jako ja tylko jako ktoś inny. To nie jest to samo. Skoro ktoś miał wątpliwości bym zagrała w ligę to ja mam teraz wątpliwość czy chcę aby typiara dołączyła do depeszwizji.
Owszem, były wątpliwości ale uściślijmy - chodziło nam o znajomość dyskografii, materiału którym obracamy w lidze, nie było to nic osobistego i prawdę mówiąc zakładałem że od 3 ligi dołączysz jak nadrobisz, stało się to wcześniej bo Melczet namieszał wychodząc po angielsku.

Nie wiem co ma depeszwizja do tego bo pozwolę sobie przypomnieć dołączyłaś do niej od razu i nikt nie miał z tym problemu, więc nie wiem czemu miałabyś mieć teraz problem z Livv nagle :?: co do ligi też, jak shodan wyjaśnił tu jedynym kryterium jest znajomość dyskografii jedynie, jeśli Livv zna nie ma przeszkód by dołączyła a jeśli ma braki to powinna najpierw nadrobić :)

I tu już może uwaga poboczna taka - myślę że na jej miejscu nie było by mi miło gdyby ktoś mówił o mnie vel "typ/typiara" jakby mnie tu nie było, ale to może po prostu taka specyfika słownika Twoja :roll:
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16672
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 26 lut 2024 10:27

Też nie znoszę szczerze mówiąc określenia typ/typiara. Takie trochę nieeleganckie jakby.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21674
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 26 lut 2024 10:40

dejmien pisze:
26 lut 2024 08:20
Właśnie zdziwiłem się trochę, bo wszedłem na forum i nieprzeczytanych nagle zrobiło się ponad sto wiadomości, gdzie przed momentem było tylko kilka, a wieczorem stan stopniał do kilkunastu. Więc musiało być intensywnie. Sugeruję jeszcze założyć wątek "inba roku" i zrobić ankietę XD
Rzecz w tym Góral, że to było może 5-6 postów, po jednym, dwóch na forumowicza, reszta jest tutaj. To stoileś postów, to były miłe rozmowy Pań na temat mody i innych rzeczy. Nikt nikomu nie chciał zrobić na złość, nikt nie napisał niczego niemiłego. Wynik tego masz w tym temacie, począwszy od mojego posta. Ja chciałem tylko wyjaśnić spinę, bo mam już serdecznie dość, że wszystko co napiszę, może być odebrane jako jakaś złośliwość, potwarz, itd. Chcę mieć tylko święty spokój.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2842
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 26 lut 2024 10:49

I to jest właśnie jeden z największych mankamentów komunikacji przez internet, że swoboda w interpretowaniu czyichś intencji na podstawie kilku zdań jest nieograniczona. Niewinny żart czy wypowiedź z założenia neutralna mogą zostać uznane za bezpośredni atak. Nie wiem czy coś przeoczyłem wcześniej, ale jakoś nie zauważyłem by ktokolwiek tutaj intencjonalnie uwłaczał komuś innemu. A poza tym branie do siebie tego co ktoś w necie pisze to już dla mnie aberracja. Wyebka to najskuteczniejsze antidotum.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8100
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 26 lut 2024 11:06

Mam nadzieję, że nie będziemy w nieskończoność rozbijać się między intencją a interpretacją, bo nikt tutaj nie zostanie za chwilę. Zaczęło się z błahego powodu i momentami dalej przypomina dziecięce kłótnie w stylu "nie, bo nie". Rejestrując się 11 lat temu byłem świadomy, że nie wszystko rozumiem, są tutaj jakieś poważniejsze znajomości, do ogarnięcia poszczególnych rzeczy potrzeba czasu. W każdej dłużej funkcjonującej przestrzeni mamy bardziej utrwalone relacje, zasady i interakcje, robienie z tego zamieszania to strata czasu.
shodan pisze:
26 lut 2024 10:27
Też nie znoszę szczerze mówiąc określenia typ/typiara. Takie trochę nieeleganckie jakby.
W ogóle używanie tego słowa, gdy przecież każdy uczestnik tej nieszczęsnej rozmowy wszystko widzi. Ładnie zwracać uwagę innym i uciekać w emocje, a jak widać z drugiej strony nie brakuje dziadersów i typiar rzucanych na serio.
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4364
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 26 lut 2024 11:17

Jako host depeszwizji nie mam problemu z uczestnictwem w tej zabawie TYPIARY jak coś.

Też uważam, że to było w najlepszym razie źle sformułowane, dodam jeszcze, że rzucanie prowokacyjnych tekstów o zabieraniu zabawek nie wnosi nic poza niepotrzebnym fermentem
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 12 - EDYCJA IMIENIA SALVADORA DALIEGO
STATUS: ZBIERAM UTWORY - 4/8
TERMIN: 6 MAJA
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6423
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 26 lut 2024 11:38

Prowokacyjny jak prowokacyjny, był bardzo średni, żeby nie powiedzieć dziadowski. Zachowajmy jakieś standardy.
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Lircze

Post 26 lut 2024 16:59

stripped pisze:
26 lut 2024 10:12
Lircze pisze:
26 lut 2024 00:05
Ale ja nie jestem w grze jako ja tylko jako ktoś inny. To nie jest to samo. Skoro ktoś miał wątpliwości bym zagrała w ligę to ja mam teraz wątpliwość czy chcę aby typiara dołączyła do depeszwizji.
Owszem, były wątpliwości ale uściślijmy - chodziło nam o znajomość dyskografii, materiału którym obracamy w lidze, nie było to nic osobistego i prawdę mówiąc zakładałem że od 3 ligi dołączysz jak nadrobisz, stało się to wcześniej bo Melczet namieszał wychodząc po angielsku.

Nie wiem co ma depeszwizja do tego bo pozwolę sobie przypomnieć dołączyłaś do niej od razu i nikt nie miał z tym problemu, więc nie wiem czemu miałabyś mieć teraz problem z Livv nagle :?: co do ligi też, jak shodan wyjaśnił tu jedynym kryterium jest znajomość dyskografii jedynie, jeśli Livv zna nie ma przeszkód by dołączyła a jeśli ma braki to powinna najpierw nadrobić :)

I tu już może uwaga poboczna taka - myślę że na jej miejscu nie było by mi miło gdyby ktoś mówił o mnie vel "typ/typiara" jakby mnie tu nie było, ale to może po prostu taka specyfika słownika Twoja :roll:
A hien mógł o mnie mówić typiara?
Lircze

Post 26 lut 2024 17:01

Sorry to jednak mintaj XD w każdym razie ja nie zwróciłam wam uwagi że nie chcę abyście mnie nazywali od typiar. A tu nagle się na mnie rzucacie bo mówię w waszym sloganie.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8100
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 26 lut 2024 17:09

Produkujemy się na pożytek jakiegoś trollingu. Czas dorosnąć.
Lircze

Post 26 lut 2024 17:10

Jesteś ostatnią osobą którą posłucham.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11461
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 26 lut 2024 17:10

No to mentos był, niech się tłumaczy teraz xd

Też mnie zdziwiło użycie takiego nazewnictwa z Twojej strony bo nijak to nie pasowało i tylko wyszło... jak wyszło, źle. Bo wczoraj jeszcze śmichy hihy z Livv a potem wstaję rano i widzę że masz problem bo TYPIARA chce do depeszwizji xd
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Lircze

Post 26 lut 2024 17:11

Wy mnie trollujecie od kiedy założyłam tu konto i od samego początku nie traktujecie mnie poważnie.
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6423
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 26 lut 2024 17:15

Ej, c'mon, bez żartów. My po prostu mamy swój specyficzny, sardoniczny styl wypracowywany przez lata w tym miejscu, nasze własne "kody" komunikacyjne, etc. Biorąc pod uwagę, ile razy na mnie tutaj z różnych okazji "wjeżdżano", to dawno powinienem się usunąć, ale wiemy, że to jest po prostu nasz sposób rozmawiania ze sobą. Na pewno nie jest tak, że nikt Cię nie traktuje poważnie. Zluzuj trochę.
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11461
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 26 lut 2024 17:18

Dziewczyno zluzuj już naprawdę, raz powiedziałaś swoje zdanie i wydaje mi się że wszelkie tego typu sarkastyczne docinki są już za nami od tamtej pory, lejesz oliwy do ognia już teraz sama coś mi się widzi. Wiemy już że taki styl komunikacji Ci nie odpowiada więc nie doszukujmy się już w każdym poście złośliwości.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Lircze

Post 26 lut 2024 17:19

No ok
Awatar użytkownika
Livv Depeszkaa
Posty: 287
Rejestracja: 22 lut 2024 22:16
Ulubiony utwór: Blue Dress i wiele innych

Post 26 lut 2024 17:43

stripped pisze:
26 lut 2024 17:10
Bo wczoraj jeszcze śmichy hihy z Livv a potem wstaję rano i widzę że masz problem bo TYPIARA chce do depeszwizji xd
Mimo takiego nazewnictwa i całej tej dramy warto zaznaczyć, że nie zamierzam się obrażać i odcinać kontakty z Lircze ani nikim innym na forum. Jestem chętna do dyskusji i śmiechów, mi sarkazm akurat nie przeszkadza.